1 All Systems Super-Cleaning and Conditioning Shampoo 500ml Zobacz większe

1 All Systems Super-Cleaning and Conditioning Shampoo 500ml

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 24 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 24 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,96 zł.


MS_1219

01990256

Produkt chwilowo niedostępny

74,79 zł brutto


WYSYŁKA DO 3 DNI ROBOCZYCH

#1 ALL SYSTEMS Super Cleaning & Conditioning Shampoo

Szampon bezpieczny dla szczeniąt, kociąt, suk karmiących i kotów

  • #1 ALL SYSTEMS Super Cleaning & Conditioning Shampoo to niezwykle delikatny i bezpieczny szampon nie powodujący łzawienia, który może służyć do kąpieli psów o najbardziej delikatnej skórze, a także szczeniąt, suk karmiących, kociąt i kotów.
  • Wyjątkowa formuła, bogata w składniki odżywcze, sprawia że #1 ALL SYSTEMS Super Cleaning & Conditioning Shampoo do­kładnie myjąc nie pozbawia włosów naturalnej ochrony ani ich nie zmiękcza. Spłukuje się łatwo i dokładnie pozostawiając włosy błyszczące i bez nalotu. Unikalny skład szamponu w wysokim stopniu ogranicza tworzenie się kołtunów i matowienie włosów, gdyż usuwa jedynie nadmiar tłuszczu i brud, nie odtłuszczając ich całkowicie.
  • # 1 ALL SYSTEMS Super Cleaning & Conditioning Shampoo zawiera jedynie naturalne składniki, nie zwiera alkoholu, olei ani silikonu źle wpływających na stan skóry i włosa. Nie zmienia naturalnego koloru ani struktury szaty psa.
  • Koncentrat o zbalansowanym pH (6,25) dla skóry wrażliwej.
     

Sposób użycia:

Przed użyciem koncentrat rozcieńczyć wodą w stosunku 1:1do 1:10. Zmoczyć dokładnie włosy, nanieść szampon i starannie wmaso­wać. Spłukać włosy i powtórnie umyć.  Po dokładnym spłukaniu użyć od­­powiedniej odżywki  # 1 ALL SYSTEMS. Jeśli włos jest regularnie natłu­szczany 1-2 razy w miesiącu użyć  # 1 ALL SYSTEMS Product Stabilizer, Coat Re-Texturizer & Skin Refresher.


Preparat wyłącznie dla zwierząt do użytku zewnętrznego.
Przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.
Wszystkie produkty  # 1 ALL SYSTEMS ulegają w 100% biodegradacji.


Napisz opinię

1 All Systems Super-Cleaning and Conditioning Shampoo 500ml

1 All Systems Super-Cleaning and Conditioning Shampoo 500ml

Napisz opinię

Opinie Trusted Shops