Karmy dla gryzoni

W asortymencie sklepu internetowego Swiat-pupila.pl mamy duży wybór starannie wyselekcjonowanych karm dla gryzoni. Są to pełnoporcjowe mieszanki o zróżnicowanym, bogatym składzie, które zostały dostosowane do potrzeb żywieniowych chomików, świnek morskich, królików, myszoskoczków, koszatniczek itp. Nasza oferta obejmuje pokarmy przeznaczone zarówno dla mniejszych, jak i dla większych zwierzątek domowych, które zawierają specjalnie dobrane, smaczne oraz zdrowe składniki. Ich receptury bazują nie tylko na zbożach, ale także na suszonych owocach i warzywach stanowiących źródło cennych substancji dla organizmu Twojego pupila. Dostępne w tej kategorii karmy dla gryzoni są wolne od syntetycznych konserwantów i barwników, dzięki czemu mogą być bezpiecznie podawane nawet osobnikom z wrażliwym układem trawiennym oraz z nietolerancjami pokarmowymi. Dostawcami oferowanych mieszanek są wyłącznie znane i cenione na rynku zoologicznym marki takie jak BEAPHAR, NESTOR, VITAPOL, BRIT oraz VERSELE-LAGA.

Pokazuje 1 - 24 z 298 elementów

Karmy dla małych i dużych gryzoni

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem świnki morskiej, czy hodujesz myszkę lub chomika, w tej kategorii sklepu internetowego Swiat-pupila.pl z całą pewnością znajdziesz odpowiednią karmę dla swojego gryzonia. Przygotowana przez nas oferta obejmuje szeroki wybór produktów, przy których produkcji wykorzystano zboża, nasiona, a także wiele innych naturalnych składników. W ten sposób stworzono pokarmy, które mogą być podawane zarówno mniejszym, jak i większym ssakom o stale rosnących siekaczach. W asortymencie mamy między innymi bardzo urozmaicone i niskotłuszczowe pokarmy specjalnie dostosowane do królików, które zawierają rośliny występujące w naturalnym środowisku tych zwierząt, a także pełnowartościowe i smaczne mieszanki dla świnek morskich składające się z lekkostrawnego granulatu z niezmielonymi włóknami o wysokiej zawartości krzemianów. Tego rodzaju karmy dla gryzoni wymagają zwiększonej aktywności żucia, która jest niezbędna do ścierania zębów oraz utrzymania ich w zdrowiu przez długi czas.

Pełnoporcjowy pokarm dla gryzoni

Chomiki, świnki morskie, szynszyle czy koszatniczki żyjące w domu nie mogą pobierać pokarmu z otoczenia. Z myślą o takich zwierzątkach stworzono pełnoporcjowe karmy dla gryzoni, które oferujemy w tej kategorii sklepu internetowego Swiat-pupila.pl. Nasza oferta obejmuje zarówno gotowe mieszanki na bazie zbóż, jak i niskokaloryczne granulaty, które odznaczają się obniżoną zawartością skrobi oraz wysoką dawką witamin i minerałów. W ich składzie można znaleźć, chociażby lucernę, marchew, buraki, fasolę, soję, pietruszkę, siemię lniane, nasiona dyni oraz suszone pomidory. Niskie stężenie tłuszczu zapobiega jego odkładaniu w narządach wewnętrznych, natomiast bogactwo witamin i minerałów zapewnia zdrowie, piękną okrywę włosową oraz silne mięśnie. Poza karmami dla gryzonia w naszej ofercie znajdziesz także duży wybór przysmaków w postaci rożków z suszonymi owocami, dropsów oraz tunelików z warzywami, które zostały opracowane w celu wsparcia dobrego stanu zdrowia Twojego pupila.

Jak wybrać odpowiednią karmę dla gryzonia?

Zanim zdecydujesz się sięgnąć po konkretną karmę dla gryzonia, w pierwszej kolejności musisz dokładnie poznać wymagania oraz potrzeby żywieniowego zwierzątka. Przykładowo chomiki potrzebują wysokowartościowych protein pochodzenia roślinnego i zwierzęcego, natomiast szynszylom należy podawać mieszanki odznaczające się wysokim poziomem włókien pokarmowych. Jeśli jesteś właścicielem świnki morskiej, najlepszym wyborem będą karmy dla gryzoni z dodatkiem witaminy C, gdyż jej niedobór jest szczególnie niebezpieczny dla tych zwierząt. Warto też pamiętać, że zmiana pokarmu nigdy nie powinna być gwałtowna. Aby nie zaszkodzić pupilowi, wszelkie nowości wprowadzaj stopniowo, uważnie obserwując jego reakcje na spożywane składniki. Dla urozmaicenia diety możesz podawać zwierzątku przysmaki bazujące na naturalnych witaminach i minerałach, które wspomogą prawidłowe funkcjonowanie jego organizmu.