Kocie zabawki, które musisz kupić swojemu pupilowi

On: piątek, maj 17, 2019

Koty, a szczególnie te przebywające w domu, do prawidłowego rozwoju potrzebują codziennej dawki ruchu. Nie mamy na myśli wyłącznie biegania za wędką na druciku, lecz rozwiązywanie kreatywnych łamigłówek, specjalnie dostosowanych do czworonogów. Poniżej znajdziecie kilka propozycji edukacyjnych, interaktywnych i ruchomych zabawek dla kotów, dzięki którym odzyskają radość życia, uporają się z nadprogramowymi kilogramami, a także wyćwiczą zwierzęcy spryt. Spójrzcie, co przygotowaliśmy.

Zabawki edukacyjne dla kota

Czy można połączyć u zwierzaków zabawy ruchowe z jedzeniem ulubionych przysmaków? Oczywiście! Na przykład za pomocą kiwaczka na smakołyki. To zabawka marki L'Chic w kształcie modnego, zielonego kaktusa umieszczonego na półokrągłej doniczce. W niej z kolei znajduje się przestrzeń, do której należy wsypać kocie przysmaki, a następnie wprawić przedmiot w ruch. Żaden kociak obok tej ciekawej, edukacyjnej zabawki nie przejdzie obojętnie. W końcu przy odrobinie sprytu można uwolnić przepyszne smaczki! Jeżeli podopieczny wzorowo rozwiązał zagadkę Ca-Tumblera, polecamy zwiększyć trudność zabawy. Służy do tego niewielki, żółty kot, którego wystarczy przesunąć i zakryć otwór. Kreatywny przedmiot firmy L'Chic bez wątpienia przyczyni się do rozwoju naszego pupila, pomoże mu także w walce z nadprogramowymi kilogramami, a także sprawi mu mnóstwo radości. Warto zapoznać się także z pozostałymi przedmiotami wspomnianego producenta, ponieważ wśród nich odnaleźć można naprawdę niebanalne skarby.

Interaktywna mysz dla kota

Nasi mruczący przyjaciele uwielbiają ganiać za wyznaczonym celem. Jest to wpisane w ich wrodzony, zwierzęcy instynkt. Marka L'Chic wykorzystała to, projektując interaktywną mysz dla kota, która wyróżnia się spośród innych zabawek. MotoMouse składa się z plastikowego wnętrza, bezpiecznie obudowanego termoplastyczną gumą. W środku bawidełka znajdują się baterie, za których pomocą mysz może wykonywać nieprzewidywalne dla zwierzaka ruchy. Dzięki swojemu futurystycznemu kształtowi oraz napędowi opierającemu się na wibracjach zabawka zaciekawi kota i będzie okazją do niekończących się harców. A co się z tym wiąże – produkt dostarczy kotu mnóstwo radości, pomoże spalić kalorie oraz zaspokoić instynkt łowczy. Do niezaprzeczalnych zalet wynikających z oryginalnego kształtu należy także fakt, że myszka upora się z napotkanymi przeszkodami i nie przewróci się. Dodatkowo wymiana baterii oraz utrzymanie produktu w czystości jest naprawdę proste. Sprawdźcie także inne zabawki firmy L'Chic oraz inteligentne akcesoria dla Waszych pupili. Szczególną uwagę polecamy zwrócić na alarmową miskę dla kota czy interaktywne Fooblery na bluetooth.

Tradycyjna mysz dla kota

Nie tylko nowoczesne i interaktywne zabawki dostarczą Twojemu kotu wiele radości podczas wesołej zabawy. Tradycyjna sztuczna mysz dla kota z kocimiętką sprawdza się równie dobrze. Myszka wykonana z przyjemnego w dotyku pluszu z wypełnieniem z kocimiętki bez wątpienia stanie się ulubioną zabawką każdego kociaka.

Wędka dla kota

Koda bawiący się wędką dla kota

Ostatnią kreatywną zabawką dla kota, którą pragniemy przedstawić, jest wędka marki Kong. To z pozoru prosta i tradycyjna zabawka przypominające zabawnego węża pozwoli kociakowi na beztroskie i długie harce, a co się z tym wiąże – dostarczy mu wiele radości oraz pomoże uporać się z nadwagą. Poza tym wędka zaspokoi naturalny instynkt łowczy kota, więc prawdopodobnie nasze firanki oraz doniczki z kwiatami bezpiecznie pozostaną na swoim miejscu. Prócz wymienionych zalet zabawki warto wspomnieć również o zacieśnianiu więzi pomiędzy opiekunem, a jego pupilem. W końcu nic tak nie zbliża, jak wspólna zabawa, a najlepiej, jeśli zostanie zakończona ulubionym przysmakiem.

Komentarze

Zostaw swój komentarz