Hepatoforce Plus Zobacz większe

Hepatoforce Plus

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 30 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 30 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,20 zł.


5907368801605

46,28 zł

HEPATOforce PLUS to preparat o wyjątkowym składzie, którego aktywne substancje wspomagają pracę oraz regenerację wątroby:
Ekstrakt z karczocha zwyczajnego (Cynara scolymus) - jest źródłem substancji zwanej cynaryną, która optymalizuje pracę komórek wątrobowych i działa żółciopędnie oraz żółciotwórczo. Cynaryna stabilizuje poziom cholesterolu, chroni wątrobę przed uszkodzeniem, działa przeciwutleniająco i moczopędnie.
L-cysteina - wchodzi w skład glutationu, który jest silnym antyutleniaczem, niezbędnym do detoksykacji wielu substancji w wątrobie. Wspomaga pracę i odbudowę hepatocytów.
L-arginina - aminokwas biorący udział w metabolizmie amoniaku w wątrobie, przyspiesza procesy odtruwania organizmu, korzystnie oddziałuje na przemiany białek, tłuszczów i węglowodanów. Wspomaga regenerację uszkodzonych komórek wątroby.
Tauryna - główny składnik kwasów żółciowych, wpływa na detoksykację i ochronę antyoksydacyjną komórek. Najnowsze badania wskazują jej dużą rolę w regeneracji i ochronie wątroby przed zwłóknieniem.
Ostropest plamisty (Silybum marianum) - zawiera sylimarynę o działaniu przeciwzapalnym, antyoksydacyjnym, rozkurczowym, detoksykującym, żółciotwórczym i żółciopędnym. Zapobiega marskości wątroby, stymuluje syntezę białka i tworzenie się nowych hepatocytów.
Zespół witamin grupy B - grupa witamin biorących udział w większości procesów metabolicznych zachodzących w wątrobie i odpowiadających za optymalną pracę tego narządu.
Fosfolipidy - przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania i regeneracji komórek wątrobowych. Biorą udział w trawieniu tłuszczów i ułatwiają wchłanianie witamin w nich rozpuszczalnych. Działają korzystnie w przypadkach kamicy żółciowej i stłuszczeniu wątroby.
Cynk - jako antagonista miedzi, chroni wątrobę przed uszkodzeniem chemicznym i wykorzystywany jest w terapii choroby spichrzeniowej wątroby.
WSKAZANIA:


Niewydolność wątroby,


Stłuszczenie wątroby,


Polekowe zaburzenia czynnościowe wątroby,


Proces starzenia się organizmu,


Profilaktyka schorzeń wątroby.


ZALECANE DZIENNE DAWKOWANIE:
Preparat zaleca się podawać w trakcie posiłku. W razie trudności z doustnym podaniem kapsułki u małych zwierząt można jej zawartość po otwarciu wymieszać z pokarmem lub wodą.
Małe zwierzęta do 10kg - 1 kapsułka,
Psy o masie ciała 10-25kg - 2 kapsułki,
Psy o masie ciała powyżej 25kg - 3 kapsułki,
Dostępne opakowania: 30 i 90 kapsułek.
Przed użyciem zaleca się konsultację z lekarzem weterynarii.

Napisz opinię

Hepatoforce Plus

Hepatoforce Plus

Napisz opinię

Opinie Trusted Shops