Natural Taste Pies Filet z piersi kaczki 80g Zobacz większe

Natural Taste Pies Filet z piersi kaczki 80g

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,08 zł.


MS_12224

5900842014881

Produkt chwilowo niedostępny

7,27 zł brutto


WYSYŁKA DO 3 DNI ROBOCZYCH

Gryzaki dla psów Natural Taste zostały wyprodukowane z gatunków mięsa charakteryzujących się wysoką zawartością białka i niską zawartością tłuszczu.

Ich wartość odżywcza opiera się głównie na białku. Białko w gryzakach Natural Taste pełni dwie zasadnicze funkcje: odżywczą i funkcjonalną. Wartość odżywcza sprowadza się do uzupełniania w diecie zawartości aminokwasów egzogennych a wartość funkcjonalna białka determinuje strukturę, kształt i wytrzymałość zapewniającą długotrwałe użytkowanie gryzaka przez psa.

W czasie procesu technologicznego w wyniku powolnego suszenia w niskiej temperaturze białko ulega odwodnieniu a struktura gryzaka ulega utrwaleniu. Taka forma produkcji wyklucza konieczność używania substancji konserwujących. Wykorzystanie w procesie produkcyjnym gryzaków Natural Taste sorbitolu i glicerolu ma na celu zabezpieczenie produktu tylko przed nadmiernym wysychaniem, utratą elastyczności i w konsekwencji właściwości charakterystycznych dla gryzaków. Dodatkowo dzięki wykorzystaniu do produkcji gryzaków Natural Taste tylko i wyłącznie różnych gatunków mięsa nie wymagane jest dodawanie innych surowców typu skrobia, tłuszcze, które mogłyby przyczyniać się do dostarczania psu dodatkowych porcji łatwostrawnej energii. Stąd też gryzaki Natural Taste nie powinny być traktowane jako typowa przekąska pomiędzy posiłkami.


Skład:

filet z piersi kaczki 91,5%, skrobia, sorbitol, glicerol, sól


Analiza:

białko 48%, tłuszcz 5%, popiół 5%, włókno 0,2%, wilgotność 18%


Dawkowanie:

Masa psa (kg) Ilość przysmaków na dzień
10 2
20 3

 


Napisz opinię

Natural Taste Pies Filet z piersi kaczki 80g

Natural Taste Pies Filet z piersi kaczki 80g

Napisz opinię

Opinie Trusted Shops