Zabawka interaktywna dla kota: Petstages Tor Zabaw Kocia Gonitwa II PS736

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 23 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 23 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,92 zł.


MS_14108

871864007364

Ostatnie egzemplarze!

71,27 zł brutto

Tor Zabaw Kocia Gonitwa II to doskonale skonstruowana zabawka, nadająca się do zabawy dla więcej niż jednego kota jednocześnie.

Posiadanie więcej niż jednego kota to wyzwanie dla właściciela. Poza tym, że należy o nie dbać, trzeba też zapewnić im rozrywkę. Wybawione zwierzęta są szczęśliwe i dają radość innym domownikom.

Jednym ze sposobów na uszczęśliwienie milusińskich jest podarowanie im zabawki interaktywnej dla kota. Najlepszą z nich, bo posiadającą aż 3 zabawki jednocześnie, jest „Kocia Gonitwa". Składa się z 3 elementów:

  • pluszowej myszki z kocimiętką,
  • ukrytej piłeczki z ograniczonym dostępem,
  • piłeczki na torze do toczenia.

Każda z nich jest przykładem ruchomej zabawki dla kota, który lubi gonić, polować, a w końcu dopaść swoją ofiarę.

Interaktywna mysz dla kota to sprawdzony klasyk, który skusi go do zabawy, nawet w leniwe popołudnie.

Połączenie trzech rozrywek w jednej "Kociej Gonitwie” to idealna zabawka interaktywna dla kota, który szybko się nudzi i nie potrafi bawić się jedną zabawką przez długi czas. A jeśli kotów jest więcej, będą mogły bawić się jednocześnie, zmieniać zabawki czy nawet razem zapolować na mysz!Po rozpakowaniu zabawki należy zamocować mysz na środku cylindra.


Zobacz pozostałe produkty w kategorii: zabawka interaktywna dla kota


Napisz opinię

Petstages Tor Zabaw Kocia Gonitwa II PS736

Petstages Tor Zabaw Kocia Gonitwa II PS736

Napisz opinię