Zabawka interaktywna dla kota: MotoMouse elektroniczna mysz dla kota

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 16 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 16 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,64 zł.


4897045821839

49,00 zł brutto

MotoMouse to elektroniczna, interaktywna zabawka dla kota, dzięki której Twój na codzień leniwy kot przeobrazi się w drapieżnego łowcę, który za wszelką cenę będzie chciał złapać swoją ofiarę. MotoMouse to zabawka wyprodukowana z wytrzymałego lecz niezwykle delikatnego plastiku, który jest całkowicie bezpieczny, zarówno dla zębów, jak i łap Twojego pupila. Interaktywna mysz MotoMouse wyposażona jest w dwie baterie (typu LR44), dzięki którym mysz będzie wibrować i poruszać się w zupełnie nieprzewidywalny dla kota sposób. Dzięki swojej wyjątkowej trójwymiarowej budowie oraz samoczynnemu mechanizmowi napędzanemu wibracjami zabawka nigdy się nie zatrzyma- nawet wówczas gdy napotka ona na swojej drodze œścianę lub inną przeszkodę.

Cechy:

- Zabawka pokryta jest warstwą miękkiej oraz bezpiecznej termoplastycznej gumy (TPR);
- Mechanizm myszy napędzany jest wibracjami;
- Ruch myszy jest nieprzewidywalny;
- Konstrukcja zabawki umożliwia poruszanie się po obiektach oraz uniemożliwia zatrzymanie się pod wpływem napotkanej przeszkody;
- Długi ogon myszy dodatkowo zachęca pupila do dalszego pościgu;
- Zabawka obsługiwana jest przez dwie baterie LR44 (dołączone do opakowania);
- Mysz najlepiej porusza się po drewnianej podłodze oraz kafelkach;


Zobacz pozostałe produkty w kategorii: zabawka interaktywna dla kota

Napisz opinię

MotoMouse elektroniczna mysz dla kota

MotoMouse elektroniczna mysz dla kota

Napisz opinię