Versele-Laga Cuni Nature ReBalance pokarm dla królika 2,5kg

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 15 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 15 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.


MS_13007

5410340613535

Produkt chwilowo niedostępny

45,73 zł brutto

Opis produktu

Cuni Nature Re-Balance jest kompletną karmą dopasowaną do konkretnych potrzeb żywieniowych królików i królików miniaturowych z wrażliwym układem trawiennym. Doskonała dla królików starszych, o mniejszej aktywności i z nadwagą. Ta wysokojakościowa mieszanka naturalnych komponentów zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze, witaminy, minerały i aminokwasy, których potrzebuje Twoje zwierzę do beztroskiego i zdrowego życia. Formuła o obniżonej kaloryczności gwarantuje zrównoważoną dietę a brak pełnych ziaren jest doskonały dla zwierząt podatnych na alergie. Cuni Nature Re-Balance zawiera dodatkową dawkę błonnika, ziół, warzyw i wspierających zdrowie dodatków: dla świetnej przemiany materii, dobrej pielęgnacji zębów, lśniącej sierści i doskonałego zdrowia. Duże zróżnicowanie składników gwarantuje świetny smak i pobieranie pokarmu. Nie zawiera sprasowanego granulatu!


Sposób stosowania

Codziennie zmieniaj królikowi zarówno karmę, jak i wodę na świeżą. Podawaj też wystarczającą ilość siana. Zaleca się podawanie królikowi przeciętnie codziennie pomiędzy 50 a 80 g karmy – w zależności od jego rozmiaru i rasy.


Skład

Produkty pochodzenia roślinnego, warzywa (8,5%, z czego 27% marchwi, 3,5% słonecznik bulwiasty i 5,5% pasternaku), warzywne ekstrakty białkowe, minerały, ziarna (1,5%, z czego 74,5% siemię lniane), drożdże, FOS, zioła, nagietek lekarski, algi, jukka, MOS, nasiona winogron

 

Składniki analityczne

 Białko   13,5 
 Tłuszcz  
 Błonnik   15 
 Minerały  
 Wapń   0,9
 Fosfor   0,6
 Metionina   0,31 
 Lizyna   0,71 


Napisz opinię

Versele-Laga Cuni Nature ReBalance pokarm dla królika 2,5kg

Versele-Laga Cuni Nature ReBalance pokarm dla królika 2,5kg

Napisz opinię

Opinie Trusted Shops