Podłoże Katkor do pobierania próbek moczu

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


MS_10513

8716994000026

Ostatnie egzemplarze!

16,69 zł brutto


WYSYŁKA DO 3 DNI ROBOCZYCH

Katkor jest to nowy, niezawodny sposób, aby zdiagnozować kamicę moczową.


Katkor doskonale nadaje się do zbierania próbek moczu.


 

  • W opakowaniu znajduje się pipeta i pojemnik na próbkę moczu.Rozpoznanie typu kamicy jest ważne,  aby wybrać właściwą dietę leczniczą dla kota.Katkor oferuje więcej:

 

  • Katkor może być wykorzystywany do pobierania próbek moczu, białka, glukozy, acetonów krwi i analizy masy.
     
  • KatKor nadaje się również do pobierania próbek kału dla analizy jaj pasożytów i markerów fermentacyjnych.
Gwarancja Katkor

Badania AZU (Szpital Akademicki w Utrechcie, Holandia) wykazały, że KatKor w żaden sposób nie wpływa na poziom pH, poziom białka lub białe / czerwone krwinki w moczu (1996, projekty FL).
Badania wykazały, że granulki nie absorbują lub emitują wapnia, magnezu i fosforanu (Z. Versuchstierkd 1990;. 33; 259-263).Instrukcja użytkowania:

1. Wyczyść dokładnie kuwetę. Spłukaj czystą, letnią wodą, aby usunąć pozostałe ślady środka czyszczącego. Wysusz kuwetę za pomocą papieru kuchennego lub papieru toaletowego.


2. Nasyp podłoże KatKor na środek kuwety i odłóż ją do pierwotnej lokalizacji.

 3. Kał powinien być usunięty natychmiast, aby uniknąć zanieczyszczenia moczu.


4. Próbkę moczu należy zebrać jak najszybciej po oddaniu moczu. Aby to zrobić, ściśnij zawór powietrza na końcu dołączonej pipety i przechyl kuwetę na jednym rogu. Umieść pipetę w tym rogu, a następnie możesz zebrać mocz zwalniając zawór powietrza.

 5. Przenieś mocz do pojemnika na to przewidzianego i dostarcz do weterynarza jak najszybciej. Szybkość jest ważna, gdyż kompozycja moczu i tworzenie kryształów może się zmieniać w trakcie długiego przechowywania.


6. Jeśli Twój kot nie reaguje na małą ilość podłoża KatKor w kuwecie, można zastosować dwa worki KatKor. Jednak do analizy wymagane jest tylko 1-2 ml moczu. Jeden worek KatKor wystarcza na 7 ml moczu kota. Koty wytwarzają średnio od 35 - 80 ml ​​(w żywieniu suchą karmą), do 80 - 120 ml.

Kot z infekcją pęcherza wydala tylko kilka kropel moczu przy jednej wizycie w kuwecie. W takich przypadkach pobieranie próbki będzie trwać od 1 - 2 godzin do zebrania wystarczającej ilości moczu. Mocz zbierany w tym czasie nie może być przechowywany w lodówce.


7. Jeśli kot nie chce korzystać z podłoża KatKor, jego zwyczajowy żwirek może być umieszczony w rogu kuwety, alby znajomy zapach zachęcił kota. Jest jednak ważne, aby nie dopuścić do zanieczyszczenia próbki przez normalne granulki. Metoda ta powinna być stosowana tylko w wyjątkowych przypadkach.


Napisz opinię

Podłoże Katkor do pobierania próbek moczu

Podłoże Katkor do pobierania próbek moczu

Napisz opinię

Trusted Shops Reviews