NutriDog 2w1 - miska dla psa z elektroniczną wagą do odmierzania karmy

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


ND_01

3094570145251

80,76 zł

-23%

104,88 zł

Nutridog to metalowa miska z dedykowaną wagą do odmierzania ilości karmy dla zwierząt domowych. Zapewnia efektywny pomiar do 5 kg i dokładności do 1 g. Posiada chowany ekran LCD, funkcję tary oraz możliwość konwersji z gramów na mililitry. Wyjmowana miska została wykonana ze stali szlachetnej. Wymiary urządzenia wynoszą  9 x 19,2 x 19,2 [cm], waga 0,58 kg. Baterie w zestawie.

NutriDog 2 w 1

Zadbajmy o zdrowie naszych pupili! 

Szacuje się, że ponad połowa psów w naszym kraju ma poważne problemy z nadwagą oraz ciężką otyłością. Literatura naukowa traktuje to zagadnienie jako jeden z głównych czynników wpływających na skrócenie życia naszych pupili. Udowodniono, że powodem takiego stanu rzeczy jest nieodpowiedni dobór ilości karmy dla swojego zwierzaka, a kubki z miarką nie spełniają wystarczająco swojej funkcji.

Precyzyjny pomiar 

Nutridog wykonuje pomiar z dokładnością 1 g, a skala pomiaru wynosi od 0 do 5 kg. Posiada również funkcję tary oraz konwersji gramów na mililitry. Pozwala to na niezwykle dokładne odmierzenie odpowiedniej porcji karmy oraz wody dla naszych zwierzaków. Jest to szczególnie ważne gdy pupil boryka się z chorobą lub wraca do zdrowia po operacji. Aby poznać dzienne zapotrzebowanie swojego zwierzaka na pokarm, warto skonsultować się w tej sprawie z weterynarzem.

Chowany wyświetlacz 

Waga posiada elektroniczny wyświetlacz LCD, który zapewnia czytelność i przejrzystość pomiaru. Dodatkowo jest chowany w korpusie urządzenia, co zabezpiecza go przed potencjalnym uszkodzeniem podczas posiłku naszych zwierzaków.

Wyjmowana solidna miska 

Miska urządzenia została wykonana z niezwykle wytrzymałego stopu stali szlachetnej, co zapewnia wysoką odporność oraz długowieczność produktu. Miska jest w łatwy sposób wyjmowana z elektronicznego korpusu, co zapewnia wygodę użytkowania oraz jej bezproblemowe mycie.

Elegancki design

Miska z wagą Nutridog marki Terraillon, oprócz zaawansowanej funkcjonalności zapewnia również dodatkowy wymiar estetyczny. Nowoczesny design w połączeniu z klasyczna bielą - sprawia, że miska Nutridog będzie doskonale wyglądać w każdym domu. Dodatkowo jest wyposażona w antypoślizgowe nóżki, które minimalizują hałas związany przesuwaniem miski po podłodze

------

Dane techniczne

Typ elektroniczna
Maksymalny pomiar 5 kg
Dokładność 1 g
Odczyt pomiaru wyświetlacz LCD
Baterie w zestawie tak
Funkcja tary tak
Przelicznik waga/objętość tak
EAN 3094570145251
Gwarancja 2 lata

Napisz opinię

NutriDog 2w1 - miska z elektroniczną wagą do odmierzania karmy

NutriDog 2w1 - miska z elektroniczną wagą do odmierzania karmy

NutriDog

Napisz opinię

Opinie Trusted Shops