Urine Off Dog & Puppy Odor & Stain Remover - do usuwania plam moczu 3,78L

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 92 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 92 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,68 zł.


MS_10490

811665017438

Produkt chwilowo niedostępny

276,95 zł brutto


WYSYŁKA DO 3 DNI ROBOCZYCH

Receptura usuwająca mocz psów oraz szczeniąt


Likwiduje świeże oraz zastałe zabrudzenia moczem, rozkłada kryształy kwasu moczowego, eliminując naturalną przyczynę wyzwalania odruchu „znakowania” terenu przez psy.


Produkt idealny dla psów oraz szczeniąt - przyspiesza domową tresurę i przyczynia się do lepszej ochrony przed nawykiem niewłaściwego oddawania moczu.Co to jest Urine Off i jak działa?

Urine Off to wysoko skoncentrowana technologia bioenzymatyczna całkowicie usuwająca plamy i nieprzyjemne zapach, poprzez eliminację głównego składnika moczu, jakim jest kwas moczowy.


Mocz, to pospolite źródło powstawania nieprzyjemnego zapachu oraz plam, które mogą prowadzić do szerzenia się szeregu infekcji. Jest trudny do usunięcia ponieważ skrystalizowany kwas moczowy pozostaje widoczny jako plamy w fugach czy na innych porowatych powierzchniach nawet na lata. Tradycyjne odplamiacze usuwają składniki moczu, ale nie niszczą jego podstawowego komponentu – kwasu moczowego. Większość domowych środków do czyszczenia plam pochodzących z moczu tylko maskują nieprzyjemne zapachy lub też usuwają je tylko na jakiś czas. W przeciwieństwie do nich, Urine Off „zjada” proteiny oraz kryształy kwasu moczowego usuwając tym samym przyjazne rozwojowi bakterii środowisko.


Wszystkie produkty Urine Off spełniają unijne standardy dotyczące biodegradacji. Nasze produkty nie zawierają alkoholu, etanolu, czynników odwadniających. W naszych produktach zastosowaliśmy tylko surowce pochodzenia naturalnego, z olejkami zapachowymi włącznie.


 

  • Urine Off działa na wszystkich typach powierzchni, łącznie z podłogami oraz płytkami łazienkowymi. Od momentu wejścia na rynek, Urine Off odniósł zdumiewający sukces, a dziś sprzedawany jest w ponad 30 krajach świata.
     
  • Urine Off całkowicie i dokładnie usuwa plamy moczu oraz nieprzyjemne zapachy.
     
  • Gwarantowany efekt - nawet na plamach bardzo starych, głęboko zalegających.
     
  • Specjalny produkt do usuwania plam z moczu psów, kotów oraz innych zwierząt domowych, skuteczny nawet na mocz fretki. Usuwa też zabrudzenia z wymiocin, biegunki, krwi oraz innych plam pochodzenia organicznego.

Napisz opinię

Urine Off Dog & Puppy Odor & Stain Remover - do usuwania plam moczu 3,78L

Urine Off Dog & Puppy Odor & Stain Remover - do usuwania plam moczu 3,78L

Napisz opinię

Opinie Trusted Shops