Francodex Spray przeciw oznaczaniu terenu przez psy 200ml [FR179125] Zobacz większe

Francodex Spray przeciw oznaczaniu terenu przez psy 200ml [FR179125]

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


MS_13254

3283021791257

Produkt chwilowo niedostępny

17,79 zł brutto


WYSYŁKA DO 3 DNI ROBOCZYCH

Środek odstraszający do wnętrz (dla psów)


Pozwala trzymać psy z dala od pewnych miejsc i ogranicza znakowanie moczem.

Wyprodukowano we Francji.

Składniki pochodzące z upraw ekologicznych.Skład:

woda, hydrolat z oczaru wirginijskiego, kokoglukozyd (I) oleinian glicerolu, olejek z mięty pieprzowej, olejek z liści eukaliptusa, olejek lawandynowy (nr CAS 91722-69-9) 0,099% (m/m), benzoesan soduWłaściwości:

Chroni wnętrza w Twoim domu. Produkt niezbędny wszędzie tam, gdzie mieszkają zwierzęta, zwłaszcza młode psy. Pozwala ograniczyć znakowanie terenu moczem i utrzymuje psa z dala od miejsc, które chcesz chronić.

Uwaga:
przed pierwszym użyciem należy zrobić próbę na niewidocznej części powierzchni, którą chcesz chronić.Sposób użycia:

Wstrząśnij, a następnie rozpyl środek odstraszający w miejscach, które chcesz chronić. Powtarzaj czynność co 5 dni, do czasu, gdy zwierzę przestanie zanieczyszczać dane miejsce. Aby zapewnić stałą ochronę, powtarzaj czynność co dwa tygodnie.Środki ostrożności:

Nie używać produktu do celów niezgodnych z jego przeznaczeniem. Chronić przed zwierzętami. Trzymać z dala od źródeł ciepła i zapłonu. Nie palić tytoniu, nie jeść i nie pić podczas stosowania produktu. – S2 Chronić przed dziećmi – S13 Nie przechowywać razem z żywnością, napojami i paszami dla zwierząt. – S49 Przechowywać wyłącznie w oryginalnym opakowaniu. Nie dopuścić, by produkt przedostał się do kanalizacji. Unikać skażenia wód powierzchniowych, podziemnych i gleby. Puste opakowania mogą być wyrzucane zgodnie z lokalnymi przepisami.

 


Napisz opinię

Francodex Spray przeciw oznaczaniu terenu przez psy 200ml [FR179125]

Francodex Spray przeciw oznaczaniu terenu przez psy 200ml [FR179125]

Napisz opinię

Opinie Trusted Shops