AYLA HELP Recovery Food Single - filet z uda kurczaka liofilizowany dla psów i kotów (38g) Zobacz większe

Smakołyki dla psa: AYLA HELP Recovery Food Single - filet z uda kurczaka liofilizowany dla psów i kotów (38g)

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 11 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 11 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,44 zł.


5905476700261

5905476700261

100% filetu z uda kurczaka.
Na poprawę apetytu i zdrowe uatrakcyjnienie codziennnych posiłków.
Rozrobiony z wodą polecany jako regeneracyjny posiłek w okresie rekonwalescencji.

Więcej szczegółów

35,25 zł brutto


WYSYŁKA DO 3 DNI ROBOCZYCH

AYLA HELP Recovery Food Single - filet z uda kurczaka liofilizowany

Monobiałkowa formuła z filetu z uda kurczaka. Polecana na poprawę apetytu, przy rekonwalescencji lub okresach zwiększonej aktywności fizycznej. AYLA HELP można podawać w formie suchej jako dodatek do zbilansowanego posiłku lub w postaci rozrobionej z wodą.
Filet z uda kurczaka to zdrowe źródło energii o zbilansowanej zawartości białka i tłuszczu. Jest bogaty także w mikroelementy.
Wyprodukowano z mięsa jakości human grade, z chowu bez antybiotyków.

Opakowanie zawiera 2 torebki - każda po 19 g.

Skład: 100% Filet z uda kurczaka
Składniki analityczne: Białko 73,1%, popiół surowy 4,2%, zaw. tłuszczu 19%, włókno surowe 0,2%, wilgotność 3,9%

AYLA HELP zdrowe wzbogacenie diety Twojego psa i kota

AYLA HELP jest bardzo atrakcyjna dla psów i kotów, ponieważ oferuje smak i teksturę najbardziej zbliżoną do ich naturalnej diety. Ma postać drobno zmielonego proszku, którą można posypać posiłek, a stanie się ucztą dla zmysłów Twojego zwierzaka. Dodatkowo zagwarantuje wsparcie w żywieniu, przy problemach z apetytem, chorobami przyzębia czy problemach jelitowo-żołądkowych. Oprócz podania w formie sypkiej z jedzeniem, możesz także podać AYLA HELP w formie uwodnionej jak posiłek regeneracyjny, bo dostarcza także wiele kluczowych składników odżywczych!

  • Wartości odżywcze w pełni zachowane dzięki liofilizacji - AYLA HELP to 100% mięsa najwyższej jakości poddanego liofilizacji. Dzięki temu zachowują wszystkie wartości odżywcze, oraz długą trwałość bez konserwantów.
  • Odpowiednia i bezpieczna na każdym etapie życia - AYLA HELP jest odpowiednia do podania zarówno dla szczeniaków, kociąt i seniorów, również dla zwierząt z alergiami, dietami eliminacyjnymi i w procesie rekonwalescencji.

AYLA HELP wsparcie dobrostanu i apetytu Twojego psa i kota

W jakich sytuacjach będzie szczególnie pomocna AYLA HELP?

  • Jako wsparcie organizmu w okresie rekonwalescencji. AYLA HELP dzięki procesowi liofilizacji zachowuje wszystkie składniki odżywcze znajdujące się w mięsie wysokiej jakości. Struktura produktu pozwala na jego wysoką przyswajalność, ponieważ może być podawana w formie sypkiej jako dodatek do posiłku, bądź uwodnionej w formie posiłku regeneracyjnego.
  • Przy zwiększonej aktywności fizycznej. Liofilizowane mięso charakteryzuje wysoka zawartość białka, jak również kluczowe składniki odżywcze, takie jak żelazo i cynk. Dodaj do diety Twojego pupila przy zwiększonej aktywności fizyczne w celu wspomagania procesów regeneracji mięśni i innych tkanek.
  • Gdy Twój zwierzak cierpi na brak apetytu. AYLA HELP to świetny dosmaczacz jedzenia, gdy pojawiają się problemy z apetytem. To wartościowy, zdrowy i aromatyczny dodatek do codziennej diety dla niejadków i wybrednych zwierzaków.
  • Przy problemach jelitowych lub żołądkowych. AYLA HELP to 100 % mięsa - 100% mięsa to droga do lepszego zdrowia i kondycji Twojego psa lub kota. Czysty i krótki skład, bez jakichkolwiek dodatków: bez GMO, pszenicy, antybiotyków, konserwantów, barwników.
  • Gdy Twój zwierzak cierpi na choroby przyzębia. AYLA HELP pozwala na podanie w formie rozrobionej z wodą stając się odżywczym posiłkiem w sytuacji problemów z zębami i dziąsłami. Bo AYLA Help dostarcza nie tylko smak, ale i kluczowe składniki odżywcze!

Zalecenia żywieniowe: Podawaj jako dodatek w ramach zbilansowanej diety. Zapewnij zwierzakowi stały dostęp do świeżej wody.
Typ karmy: karma uzupełniająca dla psów i kotów. Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu.

Wyprodukowano w Polsce
Waga: 38g netto


Zobacz pozostałe produkty w kategorii: smakołyki dla psa

Napisz opinię

AYLA HELP Recovery Food Single - filet z uda kurczaka liofilizowany dla psów i kotów (38g)

AYLA HELP Recovery Food Single - filet z uda kurczaka liofilizowany dla psów i kotów (38g)

100% filetu z uda kurczaka.
Na poprawę apetytu i zdrowe uatrakcyjnienie codziennnych posiłków.
Rozrobiony z wodą polecany jako regeneracyjny posiłek w okresie rekonwalescencji.

Napisz opinię

Trusted Shops Reviews