Trovet MRT Multi Purpose Treats Rabbit dla psa 400g

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 7 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 7 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,28 zł.


MS_10415

8716811001168

21,77 zł

Multi Purpose MRT (z mięsem z królika)


Uzupełniająca karma dla dorosłych psów z mięsa królika. Idealnie wpływa na zmiany metaboliczne w organizmie naszego czworonoga. Poprzednie oznaczenie diety MRT to RRTWskazania:

  • Dla psów dorosłych
  • Kamica struwitowa
  • Schorzenia jelit
  • Problemy z układem krążenia / sercem
  • Schorzenia żołądka
Przeciwwskazania:

  • Szczenięta
  • Kamica nie struwitowa
  • Nadwrażliwość na białko zwierzęce z królika
Karma Trovet MRT jest to kompletny i zrównoważony pokarm dostosowany poziomem składników odżywczych w celu zapobiegania i łagodzenia zmian metabolicznych spowodowanych niewydolnością serca lub wątroby oraz w przypadku nietolerancji i alerii pokarmowej.


Karma Trovet MRT cechuje się obniżonym poziomem fosforu, białka i sodu co umożliwia zmniejszenie hiperfosfatemii oraz azotemii i pozwala kontrolować niewydolność serca, nadciśnienie i wodobrzusze. Wysokiej jakości białko z mięsa z królika zapewnia pokrycie minimalnego dziennego zapotrzebowania na aminokwasy oraz utrzymanie właściwej pracy nerek. Podwyższony poziom witamin z grupy B hamuje rozwój choroby i przyczynia się do złagodzenia objawów chorobowych. Dodatek substancji podnoszących pH moczu przeciwdziała kwasicy metabolicznej oraz zapobiega rozwojowi kamicy szczawianowej w drogach moczowych.


Odpowiednio dobrana proporcja kwasów tłuszczowych Omega 6 do Omega 3 normalizuje ciśnienie w kapilarach kłębkowych. Zastosowanie mięsa króliczego umożliwia stosowanie przysmaku także u zwierząt ze skłonnością do alergii pokarmowych.


W oparciu o bieżące analizy, wartości oznaczeń diet MRT oraz MLT zostały poddane przeglądowi. To spowodowało zmiany wskazań i w ten sposób oba produkty są teraz bardziej wyraźnie skierowane na określone schorzenia. To spowodowało podział między niewydolnością nerek i kamicą struwitową. Otrzymaliśmy jedno główne wskazanie dla każdego produktu, którym - w przypadku MRT - jest kamica struwitowa.


TROVET Multi Purpose MRT może być podawany przez całe życie. Poprzednie oznaczenie diety Trovet MRT to RRT.Skład:


Ryż, glukoza, mięso królika, tłuszcz z drobiu, siemię lniane, celuloza, wątróbka drobiowa (hydrolizat), witaminy i pierwiastki śladowe, chlorek soduAnaliza:
 

wilgotność8%
białko12,5%
tłuszcz6,5%
węglowodany67,5%
popiół3%
błonnik2,5%
wapń0,3%
fosfor0,25%
sód0,1%
potas0,4%
cynk100 mg/kg
miedź10,5 mg/kg
chlorki1,2%
magnez0,06%
jod1,65 mg/kg
witamina A15 000 IU/kg
witamina D31 500 IU/kg
witamina E125 mg/kg
Dawkowanie:

Waga psa (kg)5102030405060
Max liczba przekąsek7121926323843
1 przekąska = ~3,3 gram

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Trovet MRT Multi Purpose Treats Rabbit dla psa 400g

Trovet MRT Multi Purpose Treats Rabbit dla psa 400g

Napisz opinię

Opinie Trusted Shops

polecamy również