Natural Taste Kot Suszony łosoś 80g Zobacz większe

Smakołyki i przysmaki dla kota: Natural Taste Kot Suszony łosoś 80g

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,08 zł.


MS_12227

5900842014911

Produkt chwilowo niedostępny

7,15 zł brutto


WYSYŁKA DO 3 DNI ROBOCZYCH

Przysmak dla kotów NATURAL TASTE suszony łosoś 80 g

Gryzaki dla kotów NATURAL TASTE zostały wyprodukowane z gatunków mięsa, które są bardzo atrakcyjne smakowo dla kotów oraz charakteryzują się wysoką zawartością białka i niską zawartością tłuszczu. Ich wartość odżywcza opiera się głównie na białku, które w produkcie pełni dwie zasadnicze funkcje: odżywczą i funkcjonalną. Wartość odżywcza sprowadza się do uzupełniania w diecie zawartości aminokwasów egzogennych, a wartość funkcjonalna determinuje strukturę, kształt i wytrzymałość zapewniającą długotrwałe użytkowanie gryzaka przez kota.

W wyniku powolnego suszenia w niskiej temperaturze białko ulega odwodnieniu a struktura gryzaka utrwaleniu. Dzięki tej formie produkcji nie ma konieczności stosowania substancji konserwujących. Wykorzystanie w procesie produkcyjnym gryzaków NATURAL TASTE sorbitolu i glicerolu ma na celu zabezpieczenie produktu przed nadmiernym wysychaniem i utratą elastyczności. Dodatek białka sojowego pełni funkcje poprawiające teksturę formowanych gryzaków. Dzięki wykorzystaniu do produkcji gryzaków NATURAL TASTE tylko i wyłącznie różnych gatunków mięsa oraz surowców białkowych, nie jest wymagane dodawanie innych surowców jak skrobia czy tłuszcze, które mogłyby przyczyniać się do dostarczania kotu dodatkowych porcji łatwostrawnej energii. Z tego względu gryzaki NATURAL TASTE nie powinny być traktowane jako typowa przekąska pomiędzy posiłkami.


Skład:

łosoś 80%, białko sojowe, skrobia, sorbitol, glicerol, sól


Analiza:

białko 25%, tłuszcz 5%, popiół 5%, włókno 0,2%, wilgotność 20%


Dawkowanie:

Waga kota Ilość przysmaków na dzień
2,5 kg 30
5 kg 45

 


Zobacz pozostałe produkty w kategorii: smakołyki dla kota

Napisz opinię

Natural Taste Kot Suszony łosoś 80g

Natural Taste Kot Suszony łosoś 80g

Napisz opinię

Opinie Trusted Shops