Smycz treningowa 10m Chaba

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 13 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 13 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,52 zł.


MS_10037

5905133610926

39,77 zł brutto

Chaba smycz treningowa z taśmy


Smycze treningowe o różnych długościach są niezastąpione w treningu psów młodych bądź nieposłusznych (przede wszystkim przy ćwiczeniu komendy "do mnie").

Są również idealnym rozwiązaniem dla właścicieli zwierząt strachliwych, bądź krnąbrnych mających tendencję do ucieczek po spuszczeniu ze smyczy.

Dzięki długiej smyczy mamy możliwość podarowania zwierzęciu większej swobody w lesie, czy chociażby w parku, w którym nie ma możliwości całkowitego spuszczenia psa ze smyczy.

Smycz wykonana jest z wysokiej jakości taśmy polipropylenowej, przeszytej grubymi rymarskimi nićmi.

Produkt jest mocny i trwały - nadaje się również dla nieposłusznych zwierząt - nie ulegnie łatwo przerwaniu (wszystko zależy jednak od intensywności ciągnięcia).

Możliwość dokupienia innych akcesoriów z taśmy gładkiej, pasujących do smyczy.

 

  • Długość 10 m
     
  • Szerokość 25 mm

 

Jeśli Twój pupil jest młody lub nieposłuszny, przyda Ci się prezentowana smycz treningowa dla psa. Zdecydowanie ułatwia ona zapanowanie nad czworonogiem w plenerze, jest także pomocna podczas ćwiczenia rozmaitych komend, zwłaszcza polecenia: „do mnie”. Jej długość – 10 m – pozwala Ci dać zwierzakowi swobodę w trakcie spacerów, przy jednoczesnej pełnej kontroli i ochronie przed ucieczką. Wybierz ten model, gdy dopiero zaczynasz przygodę z tresurą lub jesteś właścicielem problematycznego psa i planujesz trening modelujący zachowanie.

Mocna i odporna smycz dla psa od niezawodnego producenta

Marka Chaba, jako doświadczona firma specjalizująca się w tworzeniu akcesoriów dla psów, słynie z produkcji wytrzymałych smyczy o wzmocnionej trwałości. Dzięki temu masz pewność, że produkt nie ulegnie szybkiemu przetarciu i zerwaniu, co mogłoby skutkować ucieczką zwierzęcia. Smycz dla psa 10 m wykonano z taśmy propylenowej – to materiał wysokiej jakości wzmocniony dodatkowo grubymi nićmi rymarskimi. Szerokość produktu to 25 mm, jest więc optymalna, aby zapewnić komfort nie tylko czworonogowi, ale również Tobie. Nie musisz obawiać się, że napięta linka wywoła podrażnienia skóry na dłoniach czy skaleczy Cię, gdy pies zbyt mocno szarpnie.

Kiedy warto kupić smycz treningową dla psa?

Prezentowana smycz dla psa przyda się, zwłaszcza gdy:

  • Twój pupil dopiero uczy się chodzić przy nodze,
  • wybierasz się w miejsca, w których niedozwolone jest całkowite spuszczenie psa ze smyczy, a chcesz, aby zwierzak mógł swobodnie pobiegać,
  • pies jest nieposłuszny, strachliwy lub ma problemy z zachowaniem, nad którymi zamierzasz pracować,
  • zwierzak wykazuje tendencję do ucieczek, a Tobie zależy, aby podczas spacerów zażył trochę ruchu i aktywności.

We wszystkich tych przypadkach smycz treningowa dla psa sprawdzi się doskonale, zapewniając Ci pełną kontrolę nad czworonogiem. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś używał jej również po zakończeniu szkolenia. Postaw na sprawdzony produkt renomowanej marki i ciesz się wspólnymi spacerami, jednocześnie dbając o wychowanie i tresurę swojego pupila.Napisz opinię

Chaba Smycz treningowa 10m

Chaba Smycz treningowa 10m

Napisz opinię