Suchy szampon dla kota Beaphar Grooming Shampoo 150g

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 14 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 14 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,56 zł.


MS_13580

8711231104093

Ostatnie egzemplarze!

42,93 zł brutto

Grooming Shampoo - suchy szampon dla kota


Suchy szampon dla kotów, które jeszcze boją się wody lub dopiero się do niej przyzwyczajają. Preparat umożliwia pielęgnację sierści bez użycia wody.Sposób użycia:

nastroszyć sierść kota i dokładnie posypać pudrem. Dokładnie wetrzeć preparat w sierść, następnie starannie wyczesać.Uwaga:

chronić oczy, nos i jamę ustną zwierzęcia.


Jeśli Twój pupil boi się wody, nie musisz rezygnować z mycia – proponujemy suchy szampon dla kota, który ułatwi Ci dbanie o higienę zwierzaka. Produkt umożliwia pielęgnację sierści na sucho i wykazuje wysoką skuteczność w usuwaniu bieżących zabrudzeń. Zobacz, jak stosować ten kosmetyk i dlaczego warto mieć go w swoim domu!

Szampon dla kota – kiedy jest potrzebny?

Powszechnie wiadomo, że koty samodzielnie dbają o swoją higienę i systematycznie pozbywają się zabrudzeń przy użyciu szorstkiego języka. Dlaczego zatem powinieneś inwestować w szampon i angażować się w pielęgnację czworonoga? Po pierwsze – to skuteczny sposób, aby oczyścić sierść z kurzu, drobinek piasku czy innych zanieczyszczeń będących pamiątkami po spacerach w plenerze. Na sierści gromadzą się również resztki jedzenia, tworząc ciężkie do rozplątania kołtuny. Niektóre fragmenty ciała – na przykład grzbiet – są dla kociego języka trudno dostępne, dlatego warto mu pomóc. Suchy szampon dla kota sprawdza się doskonale i pozwala zachować lśniące futerko, dzięki czemu zwierzak wygląda perfekcyjnie, a nadmiar sierści zostaje wyczesany bez konieczności połykania przez kota. Dodatkowo należy podkreślić, że mycie i czesanie to świetna okazja do bliskości i pobycia razem, budowania więzi, zaufania oraz okazania pupilowi czułości. Połącz przyjemne z pożytecznym i postaw na sprawdzony szampon w formie proszku.

Jak stosować suchy szampon dla kota?

Przed użyciem unieś kocią sierść i nastrosz ją nieco – pozwoli to szamponowi dotrzeć do nawet głęboko ukrytych zabrudzeń. Następnie powoli wyczesuj futro szczotką odpowiednio dobraną do długości włosa. Pamiętaj, aby uważać na oczy, nos i jamę ustną zwierzaka – nie dopuść, aby produkt się do nich dostał. Jeśli stosujesz zabieg po raz pierwszy, postaraj się stworzyć miłą atmosferę, aby zredukować ewentualny stres kociaka.

Chcesz, żeby Twój pupil zawsze wyglądał idealnie, był czysty i miał zdrową sierść? Wybierz szampon dla kota i przekonaj się, że pielęgnacja zwierzaka nigdy nie była łatwiejsza!Napisz opinię

Beaphar Grooming Shampoo - suchy szampon dla kota 150g

Beaphar Grooming Shampoo - suchy szampon dla kota 150g

Napisz opinię