Trixie Szczotka owalna drewniana dwustronna 23x7 cm [2321] Zobacz większe

Trixie Szczotka owalna drewniana dwustronna 23x7 cm [2321]

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 6 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,24 zł.


MS_3169

4011905023212

19,38 zł brutto


WYSYŁKA DO 3 DNI ROBOCZYCH

Szczotka dwustronna dla psów

 

  • aby włosy Twojego pupila były lśniące i błyszczące,
     
  • wykonana z drewna,
     
  • szczotka dwustronna: z drucianymi zębami i miękkim włosiem,
     
  • wymiary 23 x 7 cmPielęgnacja sierści u psów ze średnim i długim włosem powinna być prowadzona, oprócz szczotki, również przy pomocy grzebienia. W szczególności sierść za uszami, na ogonie, pod brzuchem i na tylnych kończynach, ma tendencje do splątywania się i powinna być regularnie czesana. Zwykle czesanie rozpoczyna się rzadszym grzebieniem, a później w zależności od rodzaju włosa kończy się grzebieniem o średniej gęstości lub gęstym.


Istotne jest, aby nie sprawiać zwierzęciu bólu podczas pielęgnacji, dlatego w razie wątpliwości należy zastosować grzebień o rzadszych zębach, który daje się swobodnie przesuwać przez włosy.


Uwaga!
Pamiętaj żeby czesać swojego pupila, gdy jego włosy będą suche, gdyż mokre włosy mają tendencję do łamania się.


Czesanie psa jest bardzo ważne, dlatego zaleca się czesać lub szczotkować jego włosy raz w tygodniu, gdyż przyczynia się to nie tylko do pięknej i błyszczącej sierści, ale również pobudza krążenie krwi do skóry. Dodatkowo szczotkując pupila można zauważyć rany, kleszcze i inne pasożyty.Napisz opinię

Trixie Szczotka owalna drewniana dwustronna 23x7 cm [2321]

Trixie Szczotka owalna drewniana dwustronna 23x7 cm [2321]

Napisz opinię