Trixie Szczotka dwustronna duża 23x6cm [24152]

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 15 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 15 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.


MS_3754

4011905241524

Ostatnie egzemplarze!

47,18 zł brutto


WYSYŁKA DO 3 DNI ROBOCZYCH

Duża szczotka dwustronna dla psów

 

  • aby włosy Twojego pupila były lśniące i błyszczące,
     
  • szczotka dwustronna: z drucianymi zębami i miękkim włosiem,
     
  • wymiary 23 x 6 cmPielęgnacja sierści u psów ze średnim i długim włosem powinna być prowadzona, oprócz szczotki, również przy pomocy grzebienia. W szczególności sierść za uszami, na ogonie, pod brzuchem i na tylnych kończynach, ma tendencje do splątywania się i powinna być regularnie czesana. Zwykle czesanie rozpoczyna się rzadszym grzebieniem, a później w zależności od rodzaju włosa kończy się grzebieniem o średniej gęstości lub gęstym.


Istotne jest, aby nie sprawiać zwierzęciu bólu podczas pielęgnacji, dlatego w razie wątpliwości należy zastosować grzebień o rzadszych zębach, który daje się swobodnie przesuwać przez włosy.


Uwaga!
Pamiętaj żeby czesać swojego pupila gdy jego włosy będą suche, gdyż mokre włosy mają tendencję do łamania się.


Czesanie psa jest bardzo ważne, dlatego zaleca się czesać lub szczotkować jego włosy raz w tygodniu, gdyż przyczynia się to nie tylko do pięknej i błyszczącej sierści, ale również pobudza krążenie krwi do skóry. Dodatkowo szczotkując pupila można zauważyć rany, kleszcze i inne pasożyty.Napisz opinię

Trixie Szczotka dwustronna duża 23x6cm [24152]

Trixie Szczotka dwustronna duża 23x6cm [24152]

Napisz opinię

Trusted Shops Reviews