Stick / Patyk z drzewa kawowego

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 25 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 25 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.


5902802330055

32,62 zł brutto


WYSYŁKA DO 3 DNI ROBOCZYCH

Zabawa, zajęcie oraz pielęgnacja zębów w jednym. Zwierzęta domowe podobnie jak ich dzicy krewni odczuwają naturalną potrzebę żucia/gryzienia. Stąd możemy znaleźć na rynku bogatą ofertę gryzaków dla psów. Różnice pod względem jakości, długowieczności jak i względów zdrowotnych są ogromne.
RecoSnack - naturalne i wytrzymałe!

Wykonane z wytrzymałego drzewa kawowego, niezwykle wytrzymałe, nie rozkruszają się. Specjalne drzewa kawowe pochodzą z ekologicznych upraw, są zbierane i sortowane w różnych rozmiarach dla psów różnych ras. Psy stopniowo odgryzają małe włókna z drewnianego patyka. Odgryzione włókna posiadają miękką, elastyczną konsystencję, połknięte przez zwierzę zostaną następnie naturalnie wydalone.


- nieskończone przyjemność gryzienia/żucia

- brak kalorii- nietuczące

- pozbawione sztucznych składników

- usuwanie kamienia nazębnego

- dla wszystkich ras, dostępne w 3 rozmiarach

- ekologiczna, w pełni naturalna zabawka dla psaZalecamy wybór odpowiedniego rozmiaru.


XS dla psów o wadze do 5 kg


S dla psów o wadze do 10 kg

M dla psów o wadze do 20 kg

L dla psów o wadze powyżej 20 kgKażdy patyk jest jednoczęściowy, produkt w pełni naturalny stąd możliwe różnice w kształtach, wielkości, kolorze i wadze. Skład 100% drewna z drzewa kawowego. Jak każdą zabawkę, zaleca się stosowanie pod nadzorem.


Napisz opinię

Stick / Patyk z drzewa kawowego

Stick / Patyk z drzewa kawowego

Napisz opinię

Trusted Shops Reviews