Dla chorujących

Pokazuje 1 - 24 z 492 elementów

Wszystko dla chorych zwierząt

Każdy posiadacz zwierzęcia wie, że opieka nad nim wiąże się nie tylko z przyjemnościami, ale także całą masą obowiązków. Niestety czasem zdarzają się również choroby, podczas których szczególnie należy zadbać o komfort swojego pupila. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w naszym sklepie znajdziesz wszystko dla chorych zwierząt. Posiadamy jakościowe, certyfikowane produkty, które będą pomocne w odzyskiwaniu i utrzymaniu zdrowia przez Twojego czworonoga. To karmy oraz środki, które są polecane i stosowane przez lekarzy weterynarii, więc możesz być spokojny o bezpieczeństwo ich stosowania. Pamiętaj jednak, że każdy przypadek jest inny, dlatego przed dokonaniem zakupów produktów dla chorych zwierząt, należy skonsultować się z weterynarzem i upewnić się co będzie najlepsze dla Twojego pupila w danym przypadku. Niektóre z produktów posiadają przeciwskazania takie jak ciąża, laktacja lub młody wiek danego psa, lub kota. Ze szczegółami konkretnych środków i karm zapoznasz się na naszych stronach produktowych.

Produkty dla chorych zwierząt

Świat Pupila posiada kompleksową ofertę zawierającą sprawdzone i popularne rozwiązania. Znajdziesz u nas między innymi produkty dla chorych zwierząt pomocne przy chorobach układu moczowego, w zaburzeniach dermatologicznych, w zaburzeniach działalności nerek, wątroby, tarczycy, a także wielu innych problemach. Co istotne, większość środków, jakie posiadamy w naszym asortymencie, występują zarówno w formie kapsułek, jak i karmy. Dzięki temu możesz dostosować sposób podania leku do upodobań Twojego pupila. Jeżeli pies lub kot unikają połykania tabletek, bardzo łatwo domieszasz odpowiednie specyfiki do ich karmy. W ten sposób możesz pomóc im bez powodowania dodatkowego stresu i nerwów. Dbamy o to, by produkty dla chorych zwierząt w naszej ofercie były sprawdzone i jakościowe. Dlatego sprzedajemy między innymi kapsułki uznanej marki Vet Expert, a także pełnowartościowe karmy ze starannie dobranymi składnikami. Przekonaj się sam i zapoznaj z ich składami!

Suplementy diety dla zwierząt

Bardzo wiele zwierzęcych problemów da się rozwiązać przed odpowiednie dobranie karmy. Zadbaj o to, by Twój pies i kot jadły tylko to, co najlepsze. To szczególnie przydatne w przypadku wykrytej alergii, cukrzycy, a także, jeżeli Twój pupil wymaga odchudzenia. Znajdziesz u nas wysokiej jakości zdrowotne karmy od producentów takich jak Hill’s, Royal Canin, Trovet, Purina i wielu innych. Nasze suplementy diety dla zwierząt posiadają starannie dobrany skład, dzięki któremu te szybko odzyskają siły i poprawią swój stan. Upewnij się przed dokonaniem zakupu, że dobrałeś pokarm odpowiedni dla problemu Twojego pupila. W tym celu warto również skonsultować swój wybór z lekarzem weterynarii. Twój zwierzak będzie Ci za to wdzięczny!