Nerki

Pokazuje 1 - 24 z 77 elementów

Prawidłowa praca nerek jest absolutną podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu zwierzaka. Niewydolność pracy tego narządu może prowadzić do przykrych konsekwencji, dlatego chcąc zadbać o zdrowie futrzaków, należy stale dbać o ich prawidłową pracę. W tym celu zgromadziliśmy wysokiej jakości karmy wspierające pracę nerek oraz bogate w składniki odżywcze suplementy na nerki u kota i psa, które pomogą zaprowadzić równowagę w organizmie zwierzęcia, pozwalając mu na szczęśliwe życie pozbawione cierpienia.

Zdrowe nerki, jako podstawa do długiego życia zwierzaka

Nerki to niezwykle ważny organ w ciele każdego stworzenia. To właśnie one oczyszczają krew z końcowych produktów przemiany materii, dzięki czemu toksyczne substancje wydalane są z moczem. Choć niewydolność nerek może przybierać przewlekłą i ostrą postać, istnieje  wiele sposobów na to, jak poprawić zdrowie naszego czworonoga tak, aby mógł ponownie cieszyć się życiem. Oprócz stałej opieki pod okiem weterynarza, warto postawić na wysokiej klasy karmy wspierające pracę nerek u psów i kotów oraz bogate w substancje odżywcze suplementy na nerki u psa i kota, które pomogą futrzakowi dojść do siebie.

Wysokiej jakości karmy wspierające pracę nerek u psów

Karma dla psów z chorymi nerkami powinna być odpowiednio zbilansowana i wyposażona w niezbędne składniki odżywcze, witaminy i minerały. Najbardziej kluczową rolę w składzie karmy wspierającej pracę nerek u psów odgrywa zmniejszona zawartość białka, soli i fosforu. Jednocześnie pokarm powinien być wzbogacony o przeciwutleniacze, takie jak flawonoidy i witaminę C, oraz witaminy z grupy B i żelazo, które są ważnymi sprzymierzeńcami pupili w walce z nieprzyjemnymi dolegliwościami. 

W ofercie naszego sklepu internetowego zgromadziliśmy wyselekcjonowane karmy wspierające pracę nerek u psów, które pomogą futrzakom poczuć się lepiej i odzyskać sprawność w chorobie. Właściciele psów znajdą u nas karmy cenionych marek, takich jak Royal Canin, Trovet, Animoda czy Hill’s Prescription, które są rekomendowane przez weterynarzy jako skuteczne w walce o zdrowe nerki zwierzęcia.

Suplementy na nerki u psa - dodatkowe wsparcie dla czworonoga

Chcąc zadbać o zdrowe nerki swojego psa warto przede wszystkim działać zapobiegawczo, dostarczając organizmowi niezbędnych składników i monitorując pracę nerek. Skuteczne w tym celu okażą się witaminy i suplementy na nerki u psa, których właściwości skupiają się na kontroli prawidłowej pracy nerek, co może zminimalizować ryzyko pojawienia się niebezpiecznych komplikacji. W naszym asortymencie znajdują wysokiej jakości suplementy na nerki u psa, w których skład wchodzą m.in.:

  • żurawina - likwiduje niebezpieczne bakterie w układzie moczowym, jednocześnie go oczyszczając;

  • wyciąg z pietruszki - wykazuje działanie moczopędne, dzięki czemu oczyszcza organizm z toksyn;

  • węglan wapnia - wspomaga obniżenie ilości fosforu wchłanianego z pokarmu;

  • witamina D - uzupełnia potencjalne niedobory spowodowane niewydolnością nerek.

Karmy wspierające pracę nerek u kotów - szeroki wybór dla właścicieli mruczków

W odróżnieniu od psów, chore nerki u kota da się zaobserwować dopiero w zaawansowanym stadium, przy czym zwykle ma to miejsce u starszych kotów. Szczególnie narażone na choroby nerek są koty, które przez większość życia karmione były mięsem, bogatym w białko i fosfor. Odpowiednio zbilansowane karmy dla kotów z chorymi nerkami znacząco poprawiają ich funkcjonowanie w przypadku zarówno przewlekłej, jak i ostrej niewydolności. Dlatego też w naszym sklepie internetowym zgromadziliśmy wysokiej jakości karmy wspierające pracę nerek u kotów, które pomogą właścicielom zadbać o zdrowie kociego towarzysza.

Nasz asortyment obejmuje pokarmy cenionych producentów, takich jak Purina, Royal Canin, Specific, Trovet RID i wiele innych. Poza bogactwem niezbędnych składników odżywczych, oferowane karmy z pewnością zadowolą podniebienie kotów. Mając na uwadze różnorodne potrzeby futrzaków, oferujemy szeroki wybór karm dopasowany do różnego stadium wzrostu kotów.

Suplementy na nerki u kota - zadbaj o zdrowie pupila od wewnątrz

Chcąc dodatkowo wesprzeć organizm naszego kociaka, warto postawić także na uzupełnienie witamin i  substancji, które nie tylko pomogą w walce z dolegliwościami, ale także będą działały prewencyjnie, przez co mogą ochronić naszego kota przed chorobą. Oferowane w naszym sklepie internetowym suplementy na nerki u kota zostały opracowane z wysokiej jakości składników, takich jak żurawina, wyciąg z kozłka lekarskiego, glukozamina oraz kwasy omega-3 pozyskane z olejów z łososia i pstrąga. Właściciele mruczków mogą zdecydować się na suplementy na nerki u kota w postaci tabletek lub płynu. Wszystkie suplementy zostały starannie opracowane z myślą o zaspokojeniu potrzeb każdego kota tak, aby mógł on cieszyć się pełnym zdrowiem przez długie lata.

Zapraszamy do sprawdzenia asortymentu naszego sklepu i wyboru najlepszych na rynku karm i suplementów, które zatroszczą się o nerki każdego czworonoga!