Produkty dla królików i gryzoni

Zwierzęta są pełnoprawnymi członkami rodzin, nic więc dziwnego, że chcemy dla nich wszystkiego, co najlepsze. Dlatego oferujemy produkty dla królików i gryzoni najwyższej klasy. Sklep zoologiczny online Świat Pupila to miejsce, które ułatwi Ci dbanie o ukochanego zwierzaka. Wybierając nasz asortyment, masz gwarancję jakości, ponieważ współpracujemy z najlepszymi producentami. 

Pokazuje 1 - 24 z 1154 elementów

Jedzenie dla gryzoni

Gryzonie i króliki są roślinożercami, co oznacza, że ich dieta powinna opierać się głównie na świeżych warzywach, owocach, sianie oraz specjalnych karmach dostępnych w sklepach zoologicznych. Karmy dla królików i gryzoni muszą dostarczać odpowiednią ilość błonnika, który odgrywa kluczową rolę dla prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego. Istotne są również warzywa zawierające witaminy. Mogą to być liście jarmużu, pietruszka, seler naciowy, kapusta.

Przygotowując pełną ofertę pożywienia dla gryzoni, skupiliśmy się na jakości składników odżywczych. Wybraliśmy karmę od najlepszych producentów. Dzięki temu z łatwością znajdziesz jedzenie dostosowane do wieku i stanu zdrowia zwierzęcia. 

Jak zadbać o króliki i gryzonie

Wśród produktów dla gryzoni znajdują się również akcesoria dla królików i gryzoni, które ułatwią codzienną pielęgnację pupila. Znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebuje Twój pupil do szczęścia, w tym:

- miski i poidełka z odpowiednim zabezpieczeniem zapobiegającym rozlewaniu się wody,

- klatki dla gryzoni, które zapewnią Twojemu pupilowi bardzo dużo miejsca do zabawy,

- zabawki dla gryzoni i królików, które pomogą Twojemu zwierzęciu uwolnić energię i pobudzą jego ciekawość,

- wygodne legowiska, które zapewnią Twojemu zwierzęciu maksimum komfortu podczas odpoczynku,

- specjalne małe kuwety idealnie zaprojektowane do klatek,

- akcesoria do podawania leków,

- kosmetyki pielęgnacyjne, np. szampony,

- zestawy witamin.

 Dbamy o jakość produktów

Co wyróżnia naszą ofertę? Dbamy o jakość każdego produktu, niezależnie od tego, czy jest on przeznaczony dla kotów, psów, czy gryzoni. Każde zwierzę zasługuje na to, co najlepsze. Dlatego dobieramy asortyment, myśląc o zdrowiu i szczęściu Twojego pupila. Nasze produkty zostały starannie dobrane także pod względem składów i wykonania, aby zapewnić zwierzęciu bezpieczeństwo i zdrowie. Zapraszamy do naszego sklepu po zabawki dla zwierząt, a także pełnowartościowe pożywienie dobrane do rasy zwierzęcia, wieku, a także specjalnych potrzeb podyktowanych stanem zdrowia. Są to nie tylko smakołyki dla królików i gryzoni, lecz także wysokiej klasy karmy dla kotów i karmy dla psów.