Akcesoria dla królików i gryzoni

Pokazuje 1 - 24 z 432 elementów

Powszechnie panuje przekonanie: “im mniejszy pupil, tym mniej obowiązków”. Warto jednak pamiętać o tym, że nawet małe czworonogi wymagają dużo atencji i zainteresowania. Wyposażając klatkę, trzeba zapewnić im nie tylko podstawowe miseczki i poidełka, ale też przedmioty zapewniające rozrywkę oraz ruch. W Świecie Pupila znajdziesz wszystko to, czego Twój gryzoń potrzebuje! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Duży asortyment dla małych zwierzaków

Czy to szczotka dla królika, czy to kołowrotek dla chomika - w sklepie Świat Pupila znajdziesz wszystko to, czego potrzebuje każdy gryzoń lub zajęczak. Oferujemy certyfikowane akcesoria od renomowanych producentów sprzętu zoologicznego, takich jak Trixie, Yarro i Ferplast. Wszystkie te firmy zwracają szczególną uwagę na jak najlepszy skład swoich produktów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wysokiej jakości poidełko, miseczka bądź kołowrotek dla gryzoni posłuży zwierzakowi znacznie dłużej, niż budżetowy odpowiednik ze zwykłego plastiku. Dlatego nasz asortyment składa się jedynie z akcesoriów produkowanych z wytrzymałych, bezpiecznych dla zdrowia materiałów. Nie brakuje u nas także uroczych domków do spania, kompaktowych transporterów oraz pojemników do kąpieli.

Sklep internetowy Świat Pupila oferuje również zabawki, które z pewnością umilą czas małym pupilom. Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się piłeczki na smakołyki. Wystarczy wrzucić do środka kilka przysmaków, które będą wypadać z zabawki podczas jej toczenia po płaskiej powierzchni. Z kolei klasyczny kołowrotek dla chomika zapewni mu nie tylko dużo frajdy, ale też ruch konieczny do utrzymania prawidłowej kondycji. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą!