Kości i stawy

Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów

Zarówno koty, jak i psy, uwielbiają spacery i aktywną zabawę ze swoimi właścicielami, która pozwala im na spożytkowanie swojej energii. Dlatego tak ważne jest, aby stale dbać o zdrowie ich kości i stawów tak, aby zapewnić im możliwość swobodnego poruszania się, bez nieprzyjemnych dolegliwości bólowych. Suplementy na stawy dla psów i kotów powstały po to, aby wesprzeć je w nawet najprostszych aktywnościach i umożliwić im długie życie pełne radości - bez bólu i cierpienia. Wybierając sprawdzone suplementy wzmacniające kości dla psów i kotów stawiasz na zdrowe i szczęśliwe życie swojego ukochanego zwierzaka!

Dlaczego warto wybrać witaminy na wzmocnienie kości u psa?

Niezależnie od rasy czy stopnia rozwoju, psy uwielbiają ruch w każdej postaci. Spacery w parku, pogoń za zabawką i odkrywanie nowych miejsc to aktywności, których nasze futrzaki potrzebują do pełni szczęścia. Niestety, choroby i zwyrodnienia stawów mogą dotknąć także Twojego psa, uniemożliwiając mu swobodny ruch i przysparzając ogrom cierpienia. Sztywnienie, zapalenie i zwyrodnienia stawów oraz uszkodzenia na skutek urazów to dolegliwości, z którymi mogą zmagać się pupile każdej rasy i w każdym wieku - zarówno szczeniaki, jak i psi seniorzy. 

Dlatego tak ważne jest, aby stale monitorować stan zdrowia futrzaków, interweniować w przypadku choroby i działać profilaktycznie, aby zapobiec ewentualnym dolegliwościom. Stosowanie suplementów diety dla psa na stawy jest szczególnie ważne, kiedy pies ma już swoje lata i jego możliwości fizyczne zmniejszają się lub kiedy jego rasa jest genetycznie obciążona komplikacjami i bardziej narażona na choroby kości i stawów. Witaminy na wzmocnienie kości u psa wesprą prawidłową pracę organizmu i ułatwią mu codzienne funkcjonowanie, pozwalając zapomnieć o bólu.

Wysokiej jakości suplementy wzmacniające kości dla psów

Suplementy na stawy dla psów mają za zadanie dostarczyć zwierzakowi niezbędne składniki odżywcze tak, aby uzupełnić niedobory i wesprzeć prawidłową pracę kości i stawów. Bogaty skład witamin na wzmocnienie kości u psa został specjalnie opracowany tak, aby uzupełnić niedobory zwierzaka  w bezpieczny sposób, zwłaszcza zapotrzebowanie na wapń, witaminę D i fosfor. Suplementy diety dla psa na stawy mają w swoim składzie także takie substancje, jak:

  • kwasy tłuszczowe omega-3,
  • chondroitynę i glukozaminę,
  • czarci pazur,
  • MSM.

Należy pamiętać, że zaspokojenie potrzeb żywieniowych psa to nie tylko odpowiednio dobrane suplementy wzmacniające kości dla psów, ale także zbilansowana dieta. Warto postawić więc na wysokiej jakości karmy zachowując odpowiednie proporcje mineralne. 

Suplementy diety dla psa na stawy - dopasuj produkt do potrzeb zwierzaka!

Dostarczanie składników wspierających prawidłowy rozwój kości i stawów jest niezwykle ważne niezależnie od rasy czy wieku naszego futrzaka. W celu jak najlepszego dopasowania do różnorodnych potrzeb czworonogów, w naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór suplementów i witamin na wzmocnienie kości u psa, dostępnych w różnej formie. W naszym asortymencie znajdują się nie tylko  suplementy w formie tabletek, ale także w formie żelu, proszku czy smakołyków, które z pewnością dostarczą psim przyjaciołom wiele radości. Właściciele czworonogów mogą zdecydować się także na specjalną, dietetyczną karmę dla psów, która skutecznie wspiera funkcjonowanie całego układu ruchowego, dostarczając niezbędnych składników odżywczych.

Zadbaj o zdrowie swojego mruczka z suplementami na stawy dla kotów

Tak samo jak psy, koci towarzysze również narażeni są na przykre dolegliwości stawów i kości. Na wystąpienie komplikacji mają wpływ takie czynniki jak intensywna aktywność fizyczna, nadwaga lub wiek. Koty mogą się także zmagać ze chorobami zwyrodnieniowymi stawów i stanami zapalnymi w obrębie ruchu, będąc jednocześnie narażone na różnego rodzaju urazy ze względu na swoją aktywną naturę. Dlatego witaminy na wzmocnienie kości u kotów są często rekomendowane w trakcie rekonwalescencji po przebytych urazach lub operacjach, w celu wsparcia procesu odnowy. Suplementy wzmacniające kości dla kotów są przeznaczone także dla małych kociąt, które znajdują się w okresie intensywnego wzrostu i rozwoju i mają wysokie zapotrzebowanie na składniki odżywcze.

Jak działają witaminy na wzmocnienie kości u kota?

Koty to niezwykle aktywne zwierzęta, które uwielbiają się wspinać i podążać swoimi drogami. Wzmacnianie stawów u kota poprzez suplementy diety pozwala naszym kotom na realizowanie swoich ulubionych czynności, wspierając ich organizm od środka. Suplementy wzmacniające kości dla kotów stosowane są przy zaburzeniach pracy chrząstki stawowej i stawów futrzaka - ich skład został wyposażony w wysokiej jakości substancje nawilżające chrząstki stawowe, co czyni je bardziej elastycznymi i odpornymi na różnego rodzaju uszkodzenia.

W składzie suplementów na stawy dla kotów znajdują się wysokiej jakości składniki, takie jak wysokie stężenie kwasów tłuszczowe omega-3, które łagodzą zmiany w tkankach i zmniejszają ból stawów, oraz kwasów DHA i ALA, które pomagają zachować zdrowie chrząstek poprzez hamowanie enzymów rozkładających chrząstki. Witaminy na wzmocnienie kości u kotów bogate są także w m.in. białko, mangan, wapń i fosfor.

Najlepsze suplementy diety na kota dla stawy

Aby zdrowie naszego mruczka funkcjonowało prawidłowo, warto postawić na wysokiej jakości witaminy odpowiedzialne na wzmocnienie kości u kota, które dostarczą mu pełen wachlarz niezbędnych składników odżywczych. W asortymencie naszego sklepu zgromadziliśmy wyselekcjonowane suplementy wzmacniające kości dla kotów w różnej formie. Nasi klienci mogą zdecydować się na kapsułki lub żele dla kotów, lub postawić na suplementację pod postacią odżywczej karmy. W sklepie swiat-pupila.pl znajdą Państwo zarówno mokrą jak i suchą karmę dla kotów na każdym etapie rozwoju, która wzbogaci ich organizm o niezbędne substancje odżywcze i pozwoli im cieszyć się zabawą i wspinaczką po różnych zakamarkach domu!