Zabawki dla psa

Pokazuje 1 - 24 z 1319 elementów

Dostępne w naszym sklepie zabawki dla dużego psa oraz dla małych ras są znakomitą metodą na wspólne i aktywne spędzenie czasu z czworonożnym pupilem. Są one wykonane z wytrzymałych i solidnych materiałów zapewniających ich funkcjonalność i długą żywotność, ale przede wszystkim są bezpieczne w używaniu. Posiadają odpowiednie certyfikaty świadczące o ich wysokiej jakości.

Nasze kreatywne zabawki dla psa stanowią nie tylko świetną rozrywkę dla zwierzęcia, ale także zachęcają go do aktywności umysłowej. Artykuły na pobudzanie inteligencji sprawiają, że Twój zwierzak będzie się nie tylko świetnie bawił, ale również uczył. Łączą przyjemne z pożytecznym, zapewniając rozrywkę oraz rozwijając psie zdolności. Interaktywna rozrywka to również polecane gadżety do wykorzystywania np. podczas szkoleń czy warsztatów. Zabawki edukacyjne dla psów w przyjemny sposób pozwalają wyćwiczyć mózg Twojego pupila.

Szczególnym uznaniem właścicieli zwierzaków, jak również samych psów cieszą się produkty specjalnie zaprojektowane w taki sposób, aby znalazła się w nich przestrzeń na przekąski. Przy odpowiednim naciskaniu, podrzucaniu, aportowaniu czy przechylaniu, kość czy piłka na smakołyki uwalnia pyszne przekąski, a nasz czworonożny przyjaciel otrzymuje nagrodę za dobrze wykonaną sztuczkę. Ponadto są one bardzo wytrzymałe i mocne, a do tego skutecznie pielęgnują uzębienie i zaspokajają naturalne zwierzęce potrzeby gryzienia. Jest to szczególnie ważne w przypadku najmłodszych zwierzaków. Zabawki dla szczeniaków pozwalają im na bezkarne i nieograniczone gryzienie.

Szczenięta uwielbiają również maskotki. Są one miękkie i pluszowe, a jednocześnie bardzo wytrzymałe, umożliwiają przenoszenie w zębach, wyrzucanie w powietrze i bawienie się nimi do woli. To bardzo popularne produkty, często wybierane przez właścicieli.

Piszczące artykuły do żucia to szczególnie polecane akcesoria dla szczeniąt. Wspierają wyżynanie się zębów i pomagają uśmierzać związany z tym ból. Są wykonane z wolnych od zanieczyszczeń, bezpiecznych materiałów. Dźwięk wydobywający się z nich pobudza zwierzę i sprawia, że Twój pupil będzie jeszcze bardziej zadowolony z rozrywki.

Sznur dla psa to ulubiony gryzak większości psów. Lekka i zarazem wytrzymała linka zapewnia znakomitą zabawę, a przy tym stymuluje dodatkowo dziąsła. Dzięki niej szczeniak czy starszy pies może bezkarnie ciągnąć i szarpać do woli.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na zabawki dla małego psa. Dostępne są u nas zabawki marki Trixie i innych renomowanych producentów. Szeroki wybór sprawi, że każdy opiekun znajdzie w naszym asortymencie gadżet odpowiedni dla swego ulubieńca.