Karmy dla kotów

Pokazuje 1 - 24 z 2331 elementów

Koty, w przeciwieństwie do psów, są dużo bardziej wybrednymi smakoszami. Oznacza to, że dla zachowania pełni zdrowia i prawidłowego rozwoju, wymagają jakościowych karm o wysokiej zawartości mięsa. W sklepie Świat Pupila posiadamy bardzo duży wybór pełnowartościowego jedzenia dla kotów, dzięki któremu Twój futrzany przyjaciel będzie w pełni usatysfakcjonowany. Współpracujemy z uznanymi producentami karm, takimi jak Hill’s, Purina, Rafi, Applaws i wiele innych. To gwarancja tego, że kupując produkty z naszej oferty, otrzymasz kocie jedzenie o zdrowym i smacznym składzie. Dzięki temu Twój kot będzie lepiej się rozwijał i uniknie wielu chorób. Nasz asortyment zawiera setki produktów, więc nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem takiej karmy dla kota, która idealnie trafi w jego gusta. Stale poszerzamy naszą ofertę, więc z pewnością znajdziesz coś, co posmakuje nawet zwierzęcym niejadkom. Przekonaj się sam i zapoznaj ze szczegółami na temat sprzedawanych przez nas karm na ich stronach produktowych.

Jedzenie dla kotów

W naszej ofercie posiadamy bardzo szeroki wybór różnych karm. To nie tylko standardowe mokre i suche pożywienie, ale także bardziej specjalistycznie dobrane mieszanki. Nasze jedzenie dla kotów idealnie nadaje się do celów dietetycznych. Posiadamy całą podkategorię karm przystosowanych do różnorakich diet leczniczych. Stosując je w konsultacji z lekarzem weterynarii, szybko wyeliminujesz problemy zdrowotne trapiące Twojego kota. Mogą one pomóc między innymi na alergie, kłopoty z żołądkiem i jelitami, choroby skórne i na wiele innych przypadłości. Oferujemy także karmy dla kota bezzbożowe, które cechują się jeszcze większą zawartością mięsa w składzie oraz dodatkami w postaci zdrowych owoców i ziół, które znakomicie uzupełniają dietę zwierzaka. Jeżeli szukasz jedzenia dla kotów po sterylizacji, również znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz. Specjalnie dobrane mieszanki pozwolą Twojemu zwierzęciu na uniknięcie przybrania na wadze po zabiegu.

Karmy dla kota i zdrowe przysmaki

Oprócz pełnowartościowego jedzenia dla kotów oferujemy także kuszące przysmaki. To doskonałe produkty, które idealnie nadają się do nagradzania pupila za jego dobre zachowanie. Znajdziesz w naszym asortymencie między innymi lekkie chrupki na bazie różnego rodzaju mięs, zawierające również wiele przydatnych tłuszczów i witamin. Sprzedajemy także lekkostrawne przysmaki na bazie mleka, które sprawdzą się też jako dodatek do wody lub jako polewa dla karmy dla kota. Sprawdź również produkty o małym stopniu przetworzenia takie jak filety z kurczaka czy kacze serca, które z pewnością posmakują Twojemu podopiecznemu. Decydując się na produkty z naszego sklepu, niezależnie od tego czy są to karmy dla kota, czy też zdrowe przysmaki, z pewnością dogodzisz swojemu pupilowi!