Koszty, sposoby i terminy dostaw

Dostawa Produktu dostępna jest wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Darmowa przesyłka od 149 złotych brutto bez kosztów dostawy przy przedpłacie.*
*dla zamówień o wadze do 30 kg

Kurier InPost Czas dostawy: zazwyczaj 1-3 dni robocze , max. 7 dni roboczych! 14,00 zł (brutto)    

Kurier DPD Czas dostawy: zazwyczaj 1-2 dni robocze, , max. 7 dni roboczych! 17,50 zł (brutto)     

Opłata za pobraniem możliwa jest za dodatkową opłatą 5,00 zł (brutto) - kurier InPost

Powyższe ceny obowiązują dla zamówień do 30 kg. Zamówienia o wadze powyżej 30 kg wysyłamy w oddzielnych paczkach, w zależności od wagi. Za każdą dodatkową przesyłkę do 30 kg pobieramy opłaty według powyższego cennika.

W przypadku złożenia zamówienia wysyłka towaru zostanie zrealizowana najczęściej w ciągu 48 godzin roboczych, ze względu na niedostępność towaru w magazynie dystrybutora czas realizacji może się wydłużyć, wówczas przesyłka następuje nie później niż w terminie 14 dni licząc od dnia, w którym została zawarta umowa sprzedaży, o ile przy towarze lub w ustaleniach nie zaznaczono inaczej.
W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektronicznej lub kartą płatniczą termin dostawy liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.

W przypadku braku towaru na stanie magazynowym niezwłocznie informujemy o tym fakcie klienta lub proponujemy produkt o podobnych parametrach i właściwościach.

Po wydaniu paczki z Twoim zamówieniem z naszego magazynu zostaniesz o tym poinformowany drogą mailową. W e-mailu umieścimy również link do sprawdzenia aktualnego statusu przesyłki.  Od momentu wysyłki przesyłka powinna dotrzeć najpóźniej w ciągu 7 dni roboczych. Jeśli trwa to dłużej tzn, że są problemy z doręczeniem. W takiej  sytuacji prosimy o kontakt.


UWAGA !
Prosimy sprawdzić w obecności kuriera, czy przesyłka: opakowanie i zawartość, jest w stanie nienaruszonym i zgodna z
zamówieniem. Jeżeli powstała szkoda lub zauważono braki, należy spisać protokół odbioru. Odpowiedni formularz posiada kurier.

Prosimy pamiętać o tym, że kurier nie ma obowiązku doręczenia paczek ważących więcej niż 30 kg pod drzwi.