Mokre karmy dla kota

Pokazuje 1 - 24 z 943 elementów

W naszym asortymencie znajdują się mokre karmy dla kota dopasowane idealnie do potrzeb każdego zwierzaka. Proponujemy karmę w puszkach, saszetkach i tackach, różniące się między sobą konsystencją, składem i smakiem. Wyjątkowo pyszne pożywienie dostępne jest w formie paszteciku lub galaretki z:

  • mięsa wołowego,
  • mięsa drobiowego,
  • cielęciny,
  • tuńczyka

Karmy wysokomięsne dla kotów

Dostępna w ofercie naszego sklepu mokra karma dla kota jest nie tylko smaczna, ale zawiera również substancje odżywcze niezbędne do prawidłowego rozwoju i zapewnienia zdrowia zwierzęciu. Szczególnie polecamy doskonałej jakości karmy wysokomięsne. Pożywienie marki Catz Finefood zawiera aż około 80% mięsa w składzie, co czyni z niego wyjątkowo wartościowy pokarm dla czworonogów. Z kolei karma marki Animonda jest ceniona za korzystny stosunek ceny do jakości. Zawiera bardzo dużą ilość mięsa i nie jest droga.

Karma weterynaryjna dla kota

Bogata oferta rodzajów i producentów mokrych kocich karm sprawia, że wybór konkretnego produktu może być bardzo trudny. Wiemy, że chcesz dla swojego czworonożnego przyjaciela wszystkiego, co najlepsze, dlatego przygotowaliśmy krótki poradnik. Sprawdź, której karmy potrzebujesz i dokonaj właściwego wyboru.
Karmy specjalistyczne to rodzaj produktów, które przeznaczone są dla zwierząt o wyjątkowych potrzebach. Jeszcze parę lat temu wyłącznie u weterynarza możliwe było zakupienie dla czworonogów, cierpiących na choroby nerek, otyłych czy po sterylizacji, specjalnych produktów, takich jak: karma dla kota Acana, Josera czy Purina. Dziś karma weterynaryjna dla kota dostępna jest powszechnie w sklepach zoologicznych. Świat-pupila.pl oferuje bogatą gamę pożywienia dostosowanego do specjalnych potrzeb pokarmowych Twojego zwierzaka. Dzięki temu możesz zapewnić swemu pupilowi wszystko to, co najlepsze.

Mokra karma hypoalergiczna

Karma hypoalergiczna dla kota marki Royal Canin, Hill’s czy Trovet to polecane rozwiązanie w sytuacji, gdy Twój zwierzak cierpi z powodu niepożądanych reakcji na pokarm. Odpowiednio dobrane mieszanki żywieniowe o przeciwalergicznej formule składają się z zestawu składników niezbędnych organizmowi do właściwego funkcjonowania, a przy tym nie zawierają produktów mlecznych, glutenu i laktozy, które mogą być przyczyną nietolerancji pokarmowej. Cechują się one wysoką przyswajalnością, nie obciążają układu pokarmowego i nie wywołują reakcji alergicznych u kotów.< h2>Mokra karma bezzbożowaKarma bezzbożowa dla kota jest natomiast szczególnie polecana dla zwierząt z wrażliwym żołądkiem oraz problemami z właściwym działaniem układu pokarmowego. Starannie wyselekcjonowane mieszanki nie zawierają w składzie zbóż, ale są obfite w świeże mięso i ryby, a także dodatkowe składniki – mąkę ziemniaczaną, siemię lniane, roślinną glicerynę czy sproszkowane kwiaty nagietka lekarskiego. Dzięki wysokiej zawartości minerałów i pierwiastków, karma tego typu wspiera dodatkowo działanie układu immunologicznego u zwierzęcia. W asortymencie posiadamy produkty takich renomowanych producentów jak Sanabelle, Brit czy też karma dla kota Josera.

Mokra karma dla kotów dorosłych

Wśród wielu produktów w naszym sklepie znaleźć można zarówno mokrą karmę dla kotów dorosłych, jak też i młodych. W przypadku kocich maluchów (poniżej 4. miesiąca życia) zaleca się stosowanie karmy specjalistycznej, przeznaczonej dla najmłodszych zwierzaków, takiej jak np. Animonda Baby Pate. Po tym okresie może być stopniowo wprowadzana karma dla kota Acana lub Orijen w formie suchej. Za kociaka uważa się zwierzę do 1. roku życia. Jest to czas intensywnego rozwoju zwierzęcia, dlatego warto pamiętać, aby nie ograniczać mu pożywienia – powinien jeść tyle, ile chce i zgodnie z zapotrzebowaniem. W tym okresie następuje bardzo intensywny wzrost zwierzaków, dlatego bardzo ważne jest, by podawana im mokra karma dla kotów była wysokomięsna oraz bogata we wszystkie niezbędne składniki odżywcze, w tym przede wszystkim taurynę, ale również witaminy, minerały i proteiny. Zapewniają one kocięciu optymalny wzrost, prawidłowy rozwój układu nerwowego i odpornościowego oraz energię i witalność. Do grona polecanych kocich karm zaliczyć można takie produkty jak:

  • Animonda Kitten,
  • Bozita,
  • Josera,
  • Royal Canin,
  • karma dla kota Purina.

Pamiętaj, że dobrej jakości mokre pożywienie jest w przypadku kotów szczególnie istotne. Jako że koty domowe niezbyt często zaglądają do miski z wodą, właściwe nawodnienie powinna zapewnić w znacznym stopniu karma mokra. To bardzo ważne dla prawidłowego funkcjonowania nerek i układu moczowego zwierzaka. Pokarm tego rodzaju odpowiada jego naturalnym nawykom żywieniowym, ponieważ wilgotność mokrego pożywienia jest podobna do zawartości płynów w organizmie myszy – typowej zdobyczy pokarmowej kota. Jest to więc, obok diety typu BARF, właściwy i najlepszy możliwy sposób naturalnego karmienia kota.
Zachęcamy do zapoznania się z nasza bogatą ofertą mokrych karm dla kota w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Często organizujemy również dodatkowe promocje i zniżki. Zapraszamy także do zapoznania się z szerokim asortymentem pożywienia suchego od polecanych producentów, takich jak: Perfect Fit, Acana, Orijen czy Josera.