Preparaty do oczu i uszu dla kota

Pokazuje 1 - 24 z 31 elementów

Krople do uszu dla kota

Twój zwierzak ma problemy ze słuchem? Być może problemem są brudne uszy kota? Przewód słuchowy Twojego pupila znacząco różni się od ludzkiego. Przez jego specyficzną budowę bardzo łatwo gromadzi się w nim woskowina, która nie usuwa się samoistnie. W odpowiednich warunkach może doprowadzić to nie tylko do pogorszenia tego jakże cennego zmysłu, ale także zapaleń ucha i innych schorzeń. 

Jako odpowiedzialny właściciel powinieneś temu przeciwdziałać. Czym czyścić uszy kota? Mamy dla Ciebie ofertę ze specjalistycznymi kroplami, które pomogą Ci w tym zadaniu. Regularna pielęgnacja pozwoli Twojemu pupilowi na uniknięcie niebezpiecznych infekcji. Preparaty takie jak Francodex, Beaphar Ear Cleaner czy Otiseptol z naszej oferty sprawdzą się znakomicie. Pozwolą Ci na stałe zapomnieć o problemie, jakie stwarzają brudne uszy kota. 

Jak czyścić kotu uszy?

Przed stosowaniem jakichkolwiek płynów do czyszczenia uszu kota powinieneś skonsultować się z lekarzem weterynarii. Pomoże Ci on dobrać preparat, który będzie najbardziej dopasowany do potrzeb Twojego zwierzaka. Z pewnością znajdziesz odpowiednie produkty w naszej ofercie, są one bowiem przebadane i w pełni bezpieczne. 

Jak czyścić kotu uszy? Przede wszystkim należy robić to regularnie. Dzięki temu będziesz w stanie nie tylko leczyć, ale i zapobiegać pojawianiu się infekcji. Po zaaplikowaniu na małżowinę zwierzaka płynu do czyszczenia uszu kota, preparat powinien być delikatnie wmasowany. Krople należy stosować tylko na widocznej, zewnętrznej części ucha. Szczegóły dawkowania znajdziesz w opisach i instrukcjach dotyczących poszczególnych środków. 

Krople do oczu dla kota

Posiadamy także produkty pomocne w leczeniu zaropiałych oczu kota. Dzięki nim bez problemu poradzisz sobie z podrażnieniami i wieloma schorzeniami narządu wzroku u Twojego zwierzaka. Krople pomagają usuwać kurz, pył i sierść gromadzącą się w workach spojówkowych, a także mają właściwości nawilżające. 

Czym przemywać oczy kotu? Skorzystaj z preparatów znanych marek takich jak Over Zoo, Eurowet czy Frontline Pet Care. Wszystkie znajdziesz w korzystnych cenach dostępne na stronie naszego sklepu. Zapoznaj się z ich szczegółowymi opisami, na pewno znajdziesz produkt, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania!

Jak dbać o łzawiące oczy u kota?

Przed stosowaniem kropli do oczu dla kota pamiętaj o konsultacji weterynaryjnej. Sam preparat jest bardzo łatwy w aplikacji. Tego rodzaju płyny nie są dla zwierzęcia drażniące i nie musisz martwić się o to, że Twój pupil poczuje dyskomfort. Jeżeli chcesz poradzić sobie z zaropiałymi oczami kota, zakropl je dawką, którą zaleca producent. Poszczególne płyny mogą różnić się od siebie sposobem podawania, więc pamiętaj, by zapoznać się z instrukcją dołączoną do produktu. Sprzedajemy także preparaty, które należy rozprowadzać za pomocą wacika w okolicach oczu. 

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie naszych produktów, nie wahaj się z nami skontaktować. Chętnie rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości i polecimy odpowiedni zakup.