Kagańce dla psów

Pokazuje 1 - 24 z 109 elementów

Kagańce dla psów - zadbaj o bezpieczeństwo!

W naszym sklepie znajdziesz wszystkie przydatne akcesoria i gadżety przydatne dla czworonogów i ich posiadaczy. Sprawdź naszą ofertę, a na pewno się nie zawiedziesz. Posiadamy bardzo duży wybór różnego rodzajów kagańców dla psów. To produkt niezbędny na większości spacerów, który zabezpieczy innych przed ugryzieniem przez Twojego zwierzaka, ale także powstrzyma go przed zjedzeniem nieodpowiednich rzeczy, znalezionych gdzieś po drodze. Pamiętaj, że wyprowadzenie psa w przestrzeń publiczną bez takiej ochrony może skończyć się wysokim mandatem. W naszym asortymencie znajdziesz niemal każdy model kagańca, więc będziesz w stanie dobrać go odpowiednio zarówno do rasy i wymiarów swojego psa, jak i rodzajów aktywności, które wykonujesz razem z nim. Oferujemy produkty wytworzone przez uznanych w branży zoologicznej producentów takich jak Champion, Baskerville, Grande Finale i wielu innych. Sprawdź szczegóły naszej oferty na poszczególnych stronach produktowych i przekonaj się samemu o niesamowitej jakości naszych akcesoriów!

Fizjologiczny kaganiec dla psa

Nie wszystkie rodzaje kagańców nadają się do codziennego użytkowania. Jeżeli potrzebujesz takiego akcesorium głównie na spacery, warto zainteresować się modelami fizjologicznymi. To produkty wykonane z wytrzymałych i zarazem elastycznych prętów metalowych, pokrytych dodatkowo tworzywem sztucznym. Mają bardzo wiele zalet, pośród których można wymienić przede wszystkim to, że nie ograniczają ruchów pyska zwierzęcia. Dzięki temu może swobodnie oddychać i dyszeć dla swobodnej wentylacji. Fizjologiczny kaganiec dla psa jest lekki i wygodny do noszenia, a dzięki powłoce z plastiku nie staje się zimny i nie drażni czworonoga w czasie mroźnego sezonu. W naszym sklepie posiadamy także wersje z wyściółkami z futra, które dodatkowo zapewniają zwierzęciu większy komfort noszenia w trakcie zimy. Wszystko to sprawia, że ten typ kagańca jest bezpieczny i można stosować go przy każdym wyjściu.

Kagańce dla psa materiałowe

W naszej ofercie znajdziesz także kagańce materiałowe, które doskonale nadają się do zabezpieczenia szczęki psa, gdy ten ma skłonności do gryzienia. Wykonane są wytrzymałego tworzywa, które dodatkowo zostało wyposażone w miękką podściółkę, dla zwiększenia komfortu czworonoga. Należy jednak pamiętać, że przez wzgląd na ograniczenie ruchów pyska i szczęki, tego rodzaju kagańce dla psów nie nadają się do codziennego użytkowania na spacerach. Uniemożliwiają zwierzęciu między innymi swobodną wentylację. Jest to jednak doskonałe zabezpieczenie na wyjątkowe okazje, na przykład podczas zabiegów weterynaryjnych czy groomerskich, kiedy istnieje ryzyko, że zdenerwowany lub przestraszony pupil mógłby kogoś ugryźć. Sprawdź również pozostałe produkty z kategorii kagańców dla psów i wybierz rozwiązanie idealne dla Ciebie i Twojego pupila!