Smycze dla psa

Pokazuje 1 - 24 z 721 elementów

Smycze dla psów na każdą okazję

Spacery z czworonogiem to codzienność każdego właściciela zwierzęcia. Dlatego w naszym sklepie znajdziesz ogromny wybór różnego rodzaju smyczy dla psów. Posiadamy dziesiątki różnych modeli i stale powiększamy nasz asortyment, dlatego z pewnością będziesz w stanie dobrać coś dla siebie i Twojego pupila. Możesz zakupić u nas zarówno smycze treningowe, jak i flexi, a także takie wyposażone w amortyzator, które są odpowiednie do uprawiania psich sportów i bardziej wymagających aktywności. Oferujemy wyłącznie sprawdzone i bezpieczne produkty o najwyższej jakości. Znajdziesz u nas smycze dla psów wyprodukowane przez tak znane marki, jak Trixie, Dingo i wiele innych. Dzięki temu możesz być pewny, że na pewno sprawdzą się w każdych warunkach i będziesz z nich zadowolony. Przekonaj się sam i sprawdź szczegóły na naszych stronach produktowych!

Smycz dla psa - różne rodzaje

Jesteśmy pasjonatami i doskonale znamy potrzeby naszych klientów. Zdajemy sobie również sprawę z tego, że bywają one bardzo różne. Dlatego oferujemy smycze dla psów odpowiednie do każdego rodzaju aktywności. Znajdziesz u nas między innymi smycze treningowe o różnej długości. Są szczególnie przydatne w przypadku wyprowadzania na spacer szczeniaków lub psów mających skłonności do nieposłuszeństwa. Zapewniają nad nimi dużą kontrolę i pomagają nauczyć je chodzić przy nodze i reagować na pociągnięcia. Równocześnie dzięki zwiększonej długości pozwalają im na dość dużą swobodę ruchu w przypadku, gdy właściciel uzna to za stosowne. W naszym sklepie dostaniesz modele liczące od 5 do nawet 15 metrów. Posiadamy także spory wybór smyczy typu flexi. Tego rodzaju smycz dla psa posiadają bardzo wygodne uchwyty ze specjalnym mechanizmem pozwalającym na swobodne rozwijanie i zwijanie taśmy lub linki. W każdej chwili można też go zablokować przez naciśnięcie guzika, co natychmiastowo ogranicza swobodę psa.

Smycze dla psów uprawiających sport

Jeżeli cenisz sobie aktywne spędzanie czasu ze swoim pupilem i lubisz intensywniejsze spacery, jazdę na rowerze lub dogtrekking, mamy również coś dla Ciebie. W naszym sklepie możesz zakupić profesjonalną smycz dla psa z amortyzatorem. Jest to nic innego jak kawałek elastycznej gumy wkomponowanej w taśmę smyczy, która niweluje negatywne skutki nagłych szarpnięć. Dzięki temu zarówno Twoje stawy, jak i stawy Twojego psa, są dużo mnie narażone na przeciążenia. Nawet jeżeli Twój zwierzak nagle zatrzyma się albo pociągnie Cię gdzieś, amortyzator sprawi, że nie będzie to bolesne. To szczególnie ważne w trudnym terenie czy w przypadku, kiedy na przykład pies przypięty jest do Twojego roweru. Tego rodzaju smyczy dla psów należy używać do pary z szelkami lub uprzężami, a nie obrożami. Sprawdź również pozostałe rodzaje smyczy dostępne na naszej stronie. Na pewno będziesz zadowolony z ich jakości oraz cen!