Przysmaki dla psa

Jeśli chcesz dostarczyć swojemu czworonożnemu przyjacielowi zbilansowane, pełnowartościowe składniki odżywcze, nie ograniczaj się do podawania mu jedynie wody i karmy. Postaw również na smakołyki w postaci chrupiących przekąsek (świetnie sprawdzi się np. Fruitées z jabłkiem, czyli połączenie kosteczek jabłek i świeżego mięsa z drobiu) albo przysmaki dla psa przyrządzone w formie miękkich, łatwych do oddzielenia pasków z mięsa dobrej jakości, np. sarniny.

To pożywne i pełnowartościowe przekąski, które z pewnością posmakują Twojemu pupilowi. Mogą przyczynić się do poprawy stanu skóry i sierści Twojego psa. Nadają się jako forma nagrody podczas szkolenia albo zdrowy przerywnik między posiłkami. W naszym sklepie internetowym znajdziesz smakołyki dla dorosłego psa i szczeniaka, który nie ma jeszcze wykształconych zębów stałych.

Pokazuje 1 - 24 z 714 elementów

Dobrej jakości smakołyki dla psa to polecane przez nas urozmaicenie diety, będące dodatkowym źródłem wartościowych składników odżywczych. To także nieoceniony element procesu szkolenia zwierząt, które nagradza się aromatycznym przysmakiem za poprawne wykonanie zadania.

Podczas wybierania smakołyków dla psa należy pamiętać, by były one nie tylko smaczne, ale również zdrowe. Najlepiej, aby składały się z wysokiej jakości naturalnych, jak najmniej przetworzonych składników. Pamiętaj, że nie wolno podawać psu jedzenia przeznaczonego dla ludzi. Jest to bowiem dla nich bardzo szkodliwe i może skończyć się groźnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

Nasz sklep oferuje różnego rodzaju smakołyki dla psa dorosłego i szczeniaka. Specjalne ciasteczka, chipsy, dropsy czy suche kości są pyszne i dodatkowo dbają o zęby i jamę ustną pupila. Szeroki asortyment pozwala na wypróbowanie kilku rodzajów przysmaków i wybranie takiego, który dostarczy mu jak najwięcej dobroczynnych związków i przede wszystkim będzie mu jak najbardziej smakował.

Proponujemy owocowe i warzywne produkty, które stanowią pyszną i mało kaloryczną przekąskę między posiłkami. Suszone lub wędzone podroby wołowe, królicze i jagnięce są z kolei dostępne w postaci niewielkich kęsków o kształcie kości. Stanowią polecane źródło białka, a dodatkowo ścierają płytkę nazębną i wspierają naturalną pielęgnację zębów. Są przy tym niskokaloryczne i pozytywnie wpływają na układ trawienny oraz zaspokajają potrzebę gryzienia. Niewielkie mięsne przekąski składają się natomiast w znakomitej większości z najlepszej jakości mięsa. Dostarczają mnóstwo energii i wartościowych substancji odżywczych. Sprawdzą się podczas spacerów i treningów szkoleniowych Twojego pupila. Zadaniem funkcjonalnych przekąsek jest z kolei spełnianie konkretnych zadań. Ich celem jest wspomaganie m.in. układu kostnego i zębów, jak również pielęgnacja sierści. Są bogatym źródłem niezbędnych minerałów, witamin i tłuszczów.

Przysmaki dla szczeniaka

Wybierając smakołyki dla psa, warto zwrócić uwagę nie tylko na ich skład, ale również na twardość i wielkość. Nie wszystkie będą odpowiednie dla każdego czworonoga. Szczególnie w przypadku małych i miniaturowych ras psów oraz szczeniąt lepiej zdecydować się na produkty nieduże, właściwe do ich wyglądu. Kupując przysmaki dla szczeniaka lub dorosłego psa, warto wybierać przede wszystkim te niewielkie i miękkie, aby ich gryzienie nie stanowiło problemu dla dopiero wyżynających się lub często dawno utraconych zębów. Niektóre marki oferują zresztą specjalne, dedykowane przysmaki dla szczeniaków – warto z nich skorzystać.