Suche karmy dla psa

Pokazuje 1 - 24 z 826 elementów

Karmy hipoalergiczne Brit Care

Ta specjalistyczna marka została stworzona z myślą o zwierzętach skłonnych do alergii pokarmowych. Już od wielu lat Brit Care specjalizuje się w produkcji doskonałej gatunkowo karmy suchej oraz mokrej, wolnej od składników uczulających. Twórcy firmy opracowali specjalne receptury pożywienia dla psów, które będzie zapewniać mu wszystkie składniki odżywcze. Jednocześnie ich skład jest całkowicie wolny od białek zbóż, które przyjmowane przez wiele lat mogą przyczynić się do powstawania alergii pokarmowych u pupila.

Hipoalergiczne wyroby Brit Care dostępne są w naszym sklepie w wielu wydaniach. Oferta obejmuje produkty dla szczeniąt, seniorów, psów ras małych oraz dużych. Poza tym można u nas znaleźć też specjalistyczne suche karmy marki, przeznaczone dla pupili wystawowych, otyłych, bardziej aktywnych oraz wrażliwych. Każda pozycja z katalogu Brit Care została wzbogacona o substancje wzmacniające organizm zwierząt i wydłużające ich życie. Są to przeciwutleniacze, prebiotyki i probiotyki oraz kwasy omega-3.

Hill’s – sucha karma dla psa

Historia tej renomowanej marki jest bardzo niepozorna i zaczęła się w latach 30. XX wieku w USA. Wówczas do lekarza weterynarii Marka Morrisa trafił właściciel psa cierpiącego na choroby nerek. W trakcie badań doktor odkrył, że przyczyną złego stanu zdrowia zwierzęcia jest dieta oparta na karmach z dużą zawartością złej jakości białka i fosforu. W domowych warunkach wspólnie z żoną, opracował nową formułę pożywienia, które pozwalało przywrócić układ moczowy pacjenta do prawidłowego stanu. Jeszcze przez jakiś czas produkcja Hill’s odbywała się w domu Morrisa, z pomocą trzech zatrudnionych kobiet.

W naszym sklepie dostępne są specjalistyczne karmy suche marki Hill’s z serii Science Plan oraz Prescription Diet. Pierwsza z nich została opracowana zgodnie z aktualną wiedzą dotyczącą żywienia zdrowego psa. Produkty z serii zostały podzielone według takich parametrów, jak waga, wiek, mobilność oraz postura pupila. Prescription Diet z kolei to specjalistyczna linia weterynaryjna, przeznaczona dla chorych czworonogów.

Animonda – wysoka jakość w dobrej cenie

Niemiecka Animonda jest doskonale znana właścicielom psów oraz kotów. Jej początki sięgają roku 1991, kiedy to otwarto pierwszą fabrykę zajmującą się produkcją karmy suchej oraz mokrej. Marka od samego początku należy do korporacji z branży mięsnej, dlatego do jej wyrobów trafiają wyłącznie najlepsze gatunkowo składniki odzwierzęce. Dzięki temu Animonda może zaoferować bardzo przystępne ceny swoich produktów, nie obniżając jednocześnie ich jakości.

Na przestrzeni lat Animonda wypuściła kilka linii produktów suchych dla psa, których większość można znaleźć w asortymencie naszego sklepu. Gran Carno to podstawowa linia marki, w której skład wchodzą wyborne wyroby dla zwierząt w każdym wieku, wyróżniające się doskonałym składem oraz wyśmienitym smakiem. Seria Integra Protect została stworzona z myślą o pupilach zmagających się z problemami zdrowotnymi. Vom Feinsten to ekskluzywna linia marki, do której należy karma wyprodukowana wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych składników.

Purina – różnorodne karmy dla psa

Ta amerykańska marka może się poszczycić bardzo długą tradycją. Pierwsze produkty Purina powstały już w 1856 roku, kiedy to w USA otwarto fabrykę krakersów dla psów. Następne lata to intensywny rozwój firmy, która specjalizuje się w wyrobach dla zwierząt domowych oraz gospodarskich. W połowie XX wieku marka wprowadziła pierwszą suchą karmę ekstrudowaną, która zrewolucjonizowała rynek zoologiczny na całym świecie. Taki produkt wyróżnia się znacznie większą wytrzymałością na wilgoć i inne czynniki zewnętrzne, przez co jego dystrybucja jest ułatwiona.

W asortymencie naszego sklepu zebraliśmy najciekawsze serie wyrobów Purina, które pomogą wzbogacić dietę pupila o niezbędne składniki odżywcze. Veterinary Diet to karmy suche i mokre o działaniu leczniczym, przeznaczone dla psów z różnymi przypadłościami. Pro Plan to linia specjalistycznych wyrobów, które są owocem wieloletnich badań naukowych Puriny. W sklepie nie zabrakło też serii podstawowych marki, takich jak Friskies, Dog Chow oraz Darling.

Royal Canin – królewska uczta dla psa

Tej kultowej marki także nie mogło zabraknąć w ofercie naszego sklepu. Royal Canin została założona w latach 60. we Francji przez weterynarza Jeana Cathary’ego. Lekarz ten zajmował się leczeniem zwierząt, które cierpiały na choroby dermatologiczne. Na podstawie przeprowadzonych badań doszedł do wniosku, że to jedzenie podawane psom jest odpowiedzialne za złą kondycję ich skóry. Na potrzeby swoich pacjentów opracował suchą karmę, która nie tylko eliminowała objawy choroby, ale też jej przyczynę.

W naszym asortymencie przygotowaliśmy najlepsze produkty Royal Canin. Oferta obejmuje specjalistyczne wyroby przeznaczone dla psów konkretnych ras (zarówno dużych, jak i mniejszych), suche karmy weterynaryjne czy też smakowite kąski dla psów starszych oraz wysterylizowanych.