Trixie zabawki dla psów

Trixie zabawki dla psa to zapowiedź świetnej zabawy dla Twojego pupila. Dlaczego wybraliśmy taką firmę? Trixie to marka o uznanej renomie na rynku, którą cechuje innowacyjność i dbałość o szczegół. Takie zabawki to nie tylko gwarancja frajdy dla Twojego czworonoga, lecz także najwyższy stopień bezpieczeństwa.

Pokazuje 1 - 24 z 79 elementów

Zabawki edukacyjne dla psa Trixie

Bardzo popularnym produktem oferowanym przez tę markę jest Trixie zabawka edukacyjna. To znakomite rozwiązanie dla psów uwielbiających nowe wyzwania. Produkty tego typu zostały zaprojektowane tak, by angażować, ćwiczyć koncentrację i zdolności logicznego myślenia. Nic więc dziwnego, że sklep zoologiczny online Świat pupila ma je w swojej ofercie. 

Co wyróżnia zabawki Trixie?

Zabawki dla psa Trixie wykonane są z materiałów przyjaznych dla zwierząt. Są to trwałe tworzywa bez żadnych toksycznych i niebezpiecznych substancji. Marka oferuje szeroki wybór zabawek, które spełniają różne potrzeby i preferencje psów. Można znaleźć zabawki do żucia, wyciągania, aportowania. Trixie ma w swojej ofercie zabawki, które zachęcają psy do myślenia i rozwiązywania problemów. To może pomóc w stymulowaniu umysłowego rozwoju pupila.

Co więcej, są to produkty w różnych rozmiarach. Nie ma zatem znaczenia, czy Twój pupil jest duży, czy mały, bo i tak znajdziesz coś idealnie dopasowanego. Trixie dba również o to, aby zabawki były trwałe i odporne na intensywne użytkowanie przez psa. Możesz zatem wybrać:

  • tradycyjne gryzaki w formie kości,
  • interaktywne zabawki Trixie, które umożliwiają ukrywanie w nich przysmaków,
  • zabawki do wspólnej zabawy, np. piłki czy frisbee.

Takie zabawki sprawią, że Twój pies oszaleje z radości. W naszej ofercie dostępni są różni producenci zabawek dla psów. Są to m.in.: