Pielęgnacja oczu i uszu psa

Pokazuje 1 - 24 z 46 elementów

Jak dbać o uszy psa?

W związku z różnymi niekorzystnymi czynnikami, psy coraz częściej borykają się z problemami słuchu. Często można im zapobiec poprzez właściwą pielęgnację i higienę zwierzęcego ucha. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w naszej ofercie można znaleźć specjalistyczne preparaty takie jak płyn do uszu psa. Jego stosowanie z pewnością pomoże Twojemu pupilowi funkcjonować sprawniej oraz zdrowiej. Jak dbać o uszy psa z pomocą tego rodzaju środków? Przede wszystkim należy je regularnie kontrolować. Psy ze stojącymi uszami z reguły mają mniej problemów i nie wymagają, aż takiej uwagi, natomiast te opadające są bardziej narażone na wszelkiego rodzaju infekcje i podrażnienia. Jeżeli wykryjesz jakiekolwiek nieprawidłowości, powinieneś stosować czyszczący płyn do uszu psa, jeden lub dwa razy w tygodniu, aż do momentu, w którym problem zniknie.

Płyn do uszu psa - jak działa?

Sprzedawane przez nas preparaty do uszu działają na bardzo prostej zasadzie. Są w formie płynów lub emulsji, które wkrapla się do psiego ucha. Należy rozprowadzić je równomiernie poprzez wmasowywanie, a następnie usunąć nadmiar za pomocą wacika. Pomagają rozmiękczyć zrogowaciały naskórek oraz rozpuścić nadmiar woskowiny. Dzięki temu jej usunięcie i wyczyszczenie ucha staje się bardzo proste. Dodatkowo zawierają w sobie szereg pozytywnych, naturalnych substancji, które regulują florę bakteryjną i nawilżają psi naskórek. Zachęcamy do sprawdzenia różnych płynów do uszu psa, które znajdują się w naszej ofercie. Na pewno znajdziesz preparat, który w stu procentach będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Jak dbać o psie oczy?

Niestety, ale także psie oczy często bywają problematyczne. Wszelkiego rodzaju alergie, a także zanieczyszczone powietrze mogą spowodować ich ropienie. W naszym sklepie dostaniesz specjalistyczne preparaty, które pomogą Twojemu psu w pozbyciu się tych uciążliwych dolegliwości. Jak dbać o psie oczy? Podobnie jak w przypadku dbania o uszy, wiele zależy od rasy czworonoga. Niektóre zwierzaki mają płycej osadzone oczy, przez co są bardziej narażone na podrażnienia i ich wysuszenie. W przypadku występowania problemów można stosować odpowiednie płyny do oczu dla psa nawet codziennie. Sprawdź preparaty znajdujące się w naszym asortymencie!

Płyny do oczu dla psa

Posiadamy różnego rodzaju środki pozwalające na poradzenie sobie z przesuszonymi i zaropiałymi oczami. Wszystkie oferowane przez nas produkty są całkowicie bezpieczne i przebadane pod kątem weterynaryjnym. Ich aplikacja pozwala na odpowiednie nawilżenie oczu oraz powiek, a także złagodzenie skutków podrażnień. Doskonale radzą sobie też z usuwaniem pyłu, kurzu i sierści gromadzących się w workach spojówkowych. Wśród płynów do oczu dla psa posiadamy także produkty do usuwania zacieków po łzach. Zapoznaj się z naszą ofertą i popraw komfort swojego pupila!