Karmy dietetyczne dla psów

Pokazuje 1 - 24 z 104 elementów

Karma Bosch – doskonały wybór dla psa

W Niemczech powstało wiele renomowanych marek zajmujących się produkcją dietetycznego jedzenia dla zwierząt domowych. Jedną z ważniejszych jest Bosch, istniejąca od 1960 roku. Firma została stworzona z myślą o właścicielach czworonogów, którzy pragną zapewnić swoim pupilom doskonale skomponowaną dietę. Dla psów przeznaczono dwie linie wyrobów: High Premium oraz Natural Concept. Na tle konkurencji marka Bosch wyróżnia się składem karmy całkowicie wolnym od sztucznych barwników oraz ulepszaczy smaku.

Ważną częścią asortymentu tej firmy są produkty dietetyczne, przeznaczone dla psa zmagającego się z problemami zdrowotnymi. W naszym sklepie internetowym dostępna jest lecznicza karma Bosch Light, wyróżniająca się niską kalorycznością. Produkt doskonale sprawdzi się w przypadku pupila zbyt intensywnie przybierającego na wadze. Dzięki dodatkowi ryżu jeszcze na długo po spożytym posiłku zwierze jest syte i najedzone.

Purina Veterinary – karma dietetyczna

Ta kultowa marka amerykańska może się pochwalić bardzo długą tradycją. Pierwsze produkty spod jej szyldu powstały w 1856 roku! W tym czasie Purina jako pierwsza firma na świecie stworzyła suche krakersy dla psów. Kolejne dekady to dynamiczny rozwój marki i coraz większy katalog wyrobów dla domowych pupili. Połowa XX wieku to kolejny przełom w jej działalności – powstała sucha karma ekstrudowana, charakteryzująca się odpornością na czynniki zewnętrzne, przez co była łatwiejsza w transporcie. Z czasem w asortymencie Puriny pojawiły się też produkty dietetyczne, dostępne w naszym sklepie w wielu wydaniach.

Seria Purina Veterinary została opracowana przez specjalistów z dziedziny weterynarii, którzy starali się stworzyć odżywczy produkt dla psa o specjalnych potrzebach żywieniowych. W naszym katalogu karma dietetyczna marki dostępna jest w wersji suchej oraz mokrej. Oferta obejmuje wyroby dla pupili mającymi problem z alergiami pokarmowymi, otyłością czy chorobami układu moczowego.

Trovet – sprawdzona karma dla psa

Na początku lat 80. XX wieku w Holandii powstała marka Trovet, która już na starcie specjalizowała się w dietetycznych produktach dla psa. Głównym założeniem firmy było stworzenie wysokiej jakości artykułów weterynaryjnych, które byłyby wsparciem przy leczeniu różnego typu chorób. W tym celu stworzono nawet osobny oddział Trovet R&D, który do dzisiaj współpracuje z najlepszymi lekarzami i dietetykami. W trakcie wielu lat działalności stworzyli oni wiele ciekawych serii przeznaczonych dla zwierząt o określonych potrzebach żywieniowych.

W katalogu naszego sklepu internetowego dostępnych jest wiele doskonale zbilansowanych produktów dla psa, w wersji suchej oraz mokrej. Na szczególną uwagę zasługuje karma dietetyczna dla seniorów, w której wykorzystano specjalną formułę wzmacniającą stawy i kości. Poza tym polecamy też inne wyroby lecznicze Trovet, przeznaczone dla pupili z chorobami nerek, układu pokarmowego, oraz cierpiących na nadwagę, cukrzycę lub alergie.

Karmy Hill’s – najlepsza dieta dla psa

Historia tej kultowej marki zaczęła się na początku XX wieku w Stanach Zjednoczonych w New Jersey. W mieście swoją praktykę weterynaryjną prowadził Mark Morris, który wyróżniał się bardzo dużą miłością do zwierząt. Pewnego dnia do jego lecznicy trafił czworonożny pacjent z zaawansowaną chorobą nerek. Po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu lekarskiego Morris odkrył, że stan zdrowia psa spowodowany jest przyjmowaniem złej jakości pożywienia. Specjalnie dla niego opracował nową formułę karmy dietetycznej, która przyniosła dużą ulgę pupilowi. Niedługo potem założył on firmę Hill’s i zaczął wymyślać kolejne produkty dla domowych zwierząt.

W asortymencie naszego sklepu przygotowaliśmy puszkowane produkty marki Hill’s z serii Prescription Diet. Każda karma składa się z doskonale dobranych składników, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Oferta dietetyczna firmy obejmuje smakowite wyroby lecznicze, przeznaczone dla psa z problemami gastrologicznymi lub alergiami pokarmowymi.

Karma Royal Canin – dla wymagających psów

W latach 60. ubiegłego wieku na południu Francji prowadził swoją lecznicę weterynarz Jean Cathary, który był bardzo oddany swojej pracy. W swojej przychodni miał kilka przypadków psów zmagających się z dokuczliwymi alergiami skórnymi. W trakcie ich leczenia doszedł do wniosku, że genezą choroby pacjentów jest nieodpowiednia dieta, oparta głównie na resztkach jedzenia właścicieli. Aby ulżyć tym zwierzętom rozpoczął tworzenie nowej karmy dietetycznej, której spożycie wpłynęło na zmniejszenie alergii. W ciągu kolejnych lat powstały kolejne produkty, także dla kotów, a dr Cathary zrezygnował z praktyki i założył markę Royal Canin.

W naszym katalogu produktów tej firmy dostępne są różnorodne karmy weterynaryjne, przeznaczone dla psa z problemami zdrowotnymi. Oferta obejmuje wyroby dietetyczne dla zwierząt z cukrzycą, otyłością, alergiami pokarmowymi, zaburzeniami lękowymi, chorobami nerek i układu krwionośnego itp. – w wersji mokrej oraz suchej.