Karmy weterynaryjne dla psów

Pokazuje 1 - 24 z 135 elementów

W naszej ofercie znajduje się specjalna karma weterynaryjna – to produkt wysokiej jakości, który powstał z myślą o szczególnych psich potrzebach. Poszczególne opakowania zawierają pełnoporcjową karmę dedykowaną dla psów, które muszą przejść na dietę i zrzucić kilka zbędnych kilogramów bądź z powodu wieku, alergii albo osobistych predyspozycji, wymagają specjalnego żywienia. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie wyroby znanych i cenionych przez weterynarzy marek, takich jak Purina, Trovet czy Royal Canin Veterinary Diet.

Dla kogo skierowana jest karma weterynaryjna?

Dostępna w naszej ofercie karma to produkt dedykowany wszystkim czworonogom, które z przyczyn zdrowotnych, nie mogą być karmione jej tradycyjnymi wersjami. Psy, szczególnie rasowe, choć nie tylko, coraz częściej cierpią na zaburzenia związane z odżywianiem bądź alergie. Właścicielom bardzo trudno jest zbilansować samodzielnie posiłek tak, aby spełnić wszystkie potrzeby swojego pupila i zapewnić jego organizmowi prawidłowe funkcjonowanie. W takiej sytuacji niezbędna jest właśnie karma weterynaryjna – produkt przebadany, zbilansowany i przede wszystkim bezpieczny dla każdego milusińskiego.

Taka weterynaryjna karma jest dietetyczna – zawiera w składzie wysokiej jakości, łatwe do strawienia składniki oraz bardzo małe ilości tłuszczu. Dzięki temu sprawdzi się w przypadku małych psów, które w przeciwieństwie do dużych czworonogów wymagają nieco innych proporcji, jeśli chodzi o tłuszcze. Większe co prawda lepiej radzą sobie ze znaczną ilością tłuszczu, ale wymagają lżejszego jedzenia na przykład z powodu problemów z żołądkiem, jelitami bądź trzustką. To również idealne rozwiązanie w przypadku psów cierpiących na alergie czy nietolerancje pokarmowe.

Szeroka oferta karm weterynaryjnych

Decydując się na kupno karmy weterynaryjnej z naszej oferty, możecie Państwo liczyć na bardzo szeroki wybór. Mając świadomość ogromnej ilości potrzeb właścicieli psów oraz tego, na jakie schorzenia mogą cierpieć czworonogi, asortyment został przygotowany tak, aby każdy znalazł tutaj produkt spełniający nawet najwyższe wymagania. W efekcie Klienci mogą wybierać spośród opcji dostosowanych do psów z nadwagą, poprzez wersje dla pupili cierpiących z powodu alergii – zarówno jeśli chodzi o produkty roślinne, jak i pochodzenia zwierzęcego, aż do tych dostosowanych dla zwierząt z problemami jelitowymi i żołądkowymi, schorzeniami trzustki czy nerek. Bez względu na to, czy u czworonoga stwierdzono alergię na mięso lub też zboże, znajdzie się tutaj karma, która będzie przez niego dobrze tolerowana. Mamy zarówno wersje bezzbożowe, jak i ze specjalnie filtrowanym białkiem, które pozbawione jest możliwości zaistnienia reakcji alergicznej.

Jak wybrać karmę weterynaryjną?

W naszym asortymencie karma weterynaryjna dostępna jest także w różnych formach – zarówno jako sucha, w workach, jak i mokra, w puszkach. Każda z nich jest dokładnie opisana, wskazując na schorzenia, w przypadku których może pomóc, jak również, w jakich wypadkach jest ona kategorycznie zabroniona. Na przykład – zbożowa, wzbogacona o mięso z indyka, może być dobra dla psa, który ma problemy żołądkowe bądź z trzustką, ale nie sprawdzi się w przypadku czworonoga z alergią lub nietolerancją na ten typ mięsa czy wypełniacz. Nie brakuje również informacji dotyczącej wieku, w jakim powinna być stosowana bądź dokładnego składu.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości bądź chęci upewnienia się, że wybrany produkt rzeczywiście będzie odpowiedni dla potrzeb konkretnego psa, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Jako specjaliści, pasjonaci, na co dzień związani z tematem odżywiania psów i przede wszystkim miłośnicy tych czworonogów, mamy odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie, aby pomóc Wam w prawidłowym wyborze.

Karmy weterynaryjne ekologiczne

Dla osób, które, oprócz chęci zadbania o zdrowie swojego pupila, zwracają również uwagę na ekologię oraz możliwość karmienia go wyłącznie pożywieniem najbardziej zbliżonym do naturalnego, przygotowaliśmy ofertę obejmującą jedzenie pozbawione szkodliwej chemii. To produkty bez konserwantów i sztucznych barwników, pełne wyłącznie naturalnych składników, oparte na mięsie bez antybiotyków i GMO oraz pełnowartościowych zbożach.

Karma dla psa od różnych producentów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, nie mogliśmy zapomnieć o skonstruowaniu oferty w taki sposób, aby każdy mógł znaleźć tutaj odpowiedni produkt. Oferujemy więc karmy weterynaryjne zarówno renomowanych producentów, którzy funkcjonują na rynku już od bardzo wielu lat, jak i nowych, właśnie się rozwijających, ale których artykuły cieszą się coraz większą popularnością. Wszystkie dostępne propozycje charakteryzują się jednak bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny.

Wśród dostępnych karm weterynaryjnych znaleźć można zatem produkty takich marek, jak: Purina, Royal Canin czy Bosh – światowych liderów, jeśli chodzi o wysokiej jakości zbilansowane pożywienie dla psów. Nie brakuje również propozycji innych producentów, którzy cieszą się popularnością: Trovet czy Healthy. Wyboru można dokonywać nie tylko ze względu na dolegliwość, z jaką zmaga się pupil, ale także biorąc pod uwagę jego wiek, rasę czy zapotrzebowanie na ruch. Karmy weterynaryjne dostępne w asortymencie są bowiem zbilansowane tak, aby jak najlepiej spełnić potrzeby psa. Ich istotnym zadaniem jest również polepszenie stanu zdrowia czworonoga lub zapobieganie jego pogorszeniu. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości bądź pytania, zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści rozwieją wątpliwości i pomogą dobrać najlepszy produkt.