Zabawki edukacyjne dla psów

Pokazuje 1 - 24 z 131 elementów

Warto zaopatrzyć się również w zabawki dla psa, które pobudzają jego fantazję i zachęcają do myślenia. To istotne szczególnie w przypadku szczeniąt i dorastających zwierzaków. Oferujemy szeroki wybór gadżetów, dzięki którym pupil rozładuje energię, nauczy się nowych sztuczek, a także się wyciszy.

Znajdziesz tutaj:

 • kreatywne zabawki dla psa,
 • zabawki na inteligencję,
 • zabawki edukacyjne i interaktywne.
 • Wspomogą rozwój, pozwolą pokonać nudę, a także popracować nad skupieniem się zwierzęcia. Przydadzą się także w przypadku psów powracających do zdrowia psychicznego (na przykład po przeżytej traumie). Zabawki, na przykład interaktywne, zachęcą je do aktywności i będą stymulować mózg do pracy.

  Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie pochodzą wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Posiadają także niezbędne atesty gwarantujące bezpieczeństwo użytkowania.

  Kreatywne zabawki dla psa

  Zwierzęta, a zwłaszcza psy, to inteligentne stworzenia uwielbiające wyzwania. Ogromną przyjemność sprawia im sprostanie wymaganiom właściciela, czy to w czasie tresury, czy podczas zwykłej zabawy. Warto więc na każdym etapie rozwoju zwierzęcia pobudzać jego kreatywność i zachęcać do aktywności umysłowej.

  Psiaki jednak dość szybko się nudzą i poszukują nowych wyzwań. Dlatego warto zaopatrzyć się w zabawki na inteligencję. Zaspokoją ich potrzeby, a także zachęcą do dalszej zabawy, rozwijając jednocześnie kreatywność.

  Proponujemy różne akcesoria niezastąpione zarówno w codziennej zabawie, jak i w czasie treningu.

  Ringi do aportowania i treningu siłowego

  Siłowanie się z psem będzie bardziej atrakcyjne, jeśli zamiast sznurka czy materiału tekstylnego użyjesz gumowego ringu (Trixie). Naturalna guma kauczukowa jest rozciągliwa, ale wytrzymała. Jednocześnie jest bezpieczna dla zwierzęcia. Zabawka dostępna jest w wersji dla psów małych i dużych. Sprawdzi się nie tylko jako szarpak, ale także przedmiot do aportowania. Ring nadaje się również do używania w wodzie – nie zatapia się.

  Piłka na sznurku

  Piłeczka tenisowa przymocowana do sznurka to patent na kreatywną zabawę ruchową połączoną z kontrolą nad posłuszeństwem zwierzaka. Zabawki można wykorzystywać na wiele sposobów: jako szarpaka lub do aportowania. Sznurek ułatwia kontrolę – możesz nie wypuszczać go z ręki i nie pozwolić odejść psu z piłką. Może także służyć do zabierania zwierzakowi piłeczki, bez wyciągania mu jej z zębów. To prosta, a jednocześnie dająca wiele możliwości zabawka pozwalająca na treningi edukacyjne!

  Wyrzutnia do piłek

  Dla bardziej wymagających psów (na przykład lubiących biegać) polecamy wyrzutnię do piłek o dalekim zasięgu. Dzięki niej szaleństwa będą mniej męczące dla właściciela, za to pełne radości dla zwierzęcia. Piłka poleci o wiele szybciej i dalej niż rzucona ręką. To dodatkowe wyzwanie dla zwierzaka, który, goniąc za nią, trenuje refleks i koordynację ruchową.

  Zabawki na koordynację ruchu

  Wśród akcesoriów wpływających na inteligencję zwierzaka nie powinno zabraknąć także piłeczki o nieregularnych kształtach (np. Chuckit! Erratic Ball Medium). Dzięki asymetrycznej budowie odbija się w niekontrolowany sposób. Pies nie jest więc w stanie przewidzieć, w którą stronę poleci. To doskonały sposób na trening umiejętności obserwacji, refleksu i koordynacji ruchowej.

  Zabawki edukacyjne dla psa

  Proponujemy także szeroki wybór zabawek edukacyjnych. Są niezastąpione dla zaspokajania ciekawości szczeniąt i młodych psów. Dzięki nim zwierzaki uczą się poprzez zabawę – to najlepszy sposób na zdobycie nowych umiejętności i szlifowanie tych już nabytych. Będą także przydatnym elementem socjalizacji zwierząt już dorosłych, które z różnych względów nie nabyły niektórych umiejętności w okresie szczenięcym. Kreatywne zabawy z ich użyciem są nieocenione dla rozwoju zwierzaka!

  Kong

  Jedną z klasycznych zabawek trenujących cierpliwość i pobudzających wyobraźnię oraz dążenie do celu jest Kong. Przedmiot wykonany został z bardzo wytrzymałych materiałów, jest idealny dla psów kochających gryźć. Kong w kształcie piłki o kanciastych ścianach można wypełnić pastą lub ulubionymi przysmakami pupila. Dzięki temu psiak będzie miał zabawę na długie godziny, starając się wydobyć smakołyki ze środka. Oryginalny Kong jest odporny na zniszczenia, w dodatku bardzo łatwo utrzymać go w czystości.

  Chuckit! The Whistler Medium

  Każdy pies ma naturę łowcy, której siła ujawnia się w zależności od rasy. Niezależnie od tego, ćwierkająca piłeczka pobudzi naturalne instynkty każdego psiaka. Odgłos do złudzenia przypominający śpiew ptaka, powstający przez powietrze przedostające się przez specjalne dziurki, jeszcze bardziej zachęci zwierzaka do pogoni za zabawką. Doskonała do łapania w locie i szukania w trawie. Pobudza ciekawość, instynkt polowania oraz wyostrza zmysł słuchu.

  Zabawki interaktywne dla psa

  Gadżety interaktywne do zabawy to kolejna kategoria akcesoriów, które pomogą stymulować mózg Twojego psiaka. W prosty sposób uczą zasady: akcja = reakcja, pomagają także rozwijać refleks i koordynację ruchową. Zmuszają do myślenia i poszukiwania nowych rozwiązań umożliwiających osiągnięcie celu. Największą popularnością cieszy się Dog Activity Flip Board.

  Trixie Dog Activity Flip Board

  Flip Board to zabawka dla każdego psa, w której możesz ukryć ulubione przekąski pupila. Sedno zabawy polega na tym, by smakołyki schować w różnych miejscach. Pies, aby je wyjąć, musi odkryć, w jaki sposób otworzyć każde z nich. To świetny sposób na trening cierpliwości i rozwijanie sprytu w bardzo efektywny sposób. Każde pokonanie przeszkody jest automatycznie nagradzane. Artykuł jest idealny dla psów w każdym wieku, niezależnie od rasy.

  Wszystkie zabawki dostępne w naszej ofercie to efekt pracy specjalistów. Zostały stworzone z myślą nie tylko o dobrej zabawie, ale także nauce. Akcesoria wykonane są z materiałów odpornych na ostre kły oraz łatwych do utrzymania w czystości. Są również praktyczne – każdy produkt może mieć tyle zastosowań, ile zdoła wymyślić właściciel. W dodatku poszczególne zabawki pozwalają na ciekawe połączenia. Na przykład asymetryczna piłeczka czy piłeczki pakowane podwójnie, pasują do wyrzutni. Dzięki temu zyskujesz podwójne możliwości. Oferujemy gadżety niemal niezniszczalne, zarówno dla psów ras małych, średnich, jak i dużych.