Wytrzymałe gryzaki dla psa - gryzaki dla szczeniaka

Pokazuje 1 - 24 z 221 elementów

Gryzak dla psa - najlepszy możliwy wybór

Psy odczuwają potrzebę gryzienia i nic tego nie zmieni. Z tego powodu należy odpowiednio je ukierunkować, by mogły zaspokoić swój instynkt i nie niszczyć przy tym mebli czy butów. Pomogą Ci w tym znajdujące się w naszej ofercie gryzaki dla psa oraz szczeniaka.

Gryzak dla psa występuje w wielu formach. Może to być wykonana z elastycznego tworzywa sztucznego zabawka. Wtedy nie tylko zaspokaja psią potrzebę gryzienia, ale pełni też dodatkowe funkcje rozrywkowe. Przykładem mogą być dostępne w naszym sklepie ringi gumowe, które czworonogi mogą aportować, albo piłki z wypustkami, które podczas gryzienia wydają z siebie dźwięki, przez co dodatkowo stymulują psiaka. Należy pamiętać również o gryzakach naturalnych, które są tak naprawdę przysmakami. Są to produkty zwierzęce takie jak różnego rodzaju suszone mięso, kości czy poroża. Psy chętnie po nie sięgają, gdyż obok relaksu płynącego z gryzienia, cenią sobie też ich smak.

Tego rodzaju zabawki warto wprowadzać od najmłodszych lat życia czworonoga. Gryzaki dla szczeniaka uczą dobrych nawyków, pozwalając młodym psom na zaspokojenie potrzeb bez niszczenia otoczenia. W naszym asortymencie znajdziesz propozycje również dla dorastających zwierzaków. Sprawdź szczegóły na naszych podstronach produktowych!

Gryzak dla psa a gryzak dla szczeniaka - różnice

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem gryzaka dla szczeniaka i nie wiesz co wybrać, chętnie Ci doradzimy. W naszym sklepie znajdziesz produkty odpowiednie dla psów w każdym wieku. W przypadku najmłodszych czworonogów powinieneś postawić na gryzaki o dużej miękkości. Szczeniaki odczuwają mocną potrzebę gryzienia, ale równocześnie ich zęby nie są jeszcze tak wytrzymałe, jak u starszych psów. Zwłaszcza w okresie wypadania mleczaków warto zapewnić im dostęp do naturalnych gryzaków, które znajdziesz w naszej ofercie. Żucie i obgryzanie zdrowych smakołyków pozwoli im wtedy pokonać frustrację oraz swędzenie i ból dziąseł. Bardzo dobrym rozwiązaniem są również gryzaki sztuczne, które można zmrozić w lodówce, na przykład z przysmakami w środku. Doskonale złagodzą podrażnienia, których szczeniaki nabawiają się w tym trudnym dla nich czasie.

Jaki psi gryzak najlepiej wybrać?

Dobór gryzaka jest indywidualną kwestią dla każdego psa. Z pewnością warto regularnie zapewniać psom te naturalne, wykonane ze składników zwierzęcych. Mają znakomite właściwości smakowe, a dodatkowo świetnie radzą sobie z czyszczeniem psich zębów. Jeżeli chodzi o gryzaki sztuczne, warto wypróbować różne modele. Czworonogi, podobnie jak ludzie, mają własne preferencje i nie każda zabawka będzie im odpowiadać w równym stopniu. Na szczęście w naszym sklepie posiadamy dziesiątki alternatyw, dlatego nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem odpowiedniego gryzka dla Twojego psa!