Piłki dla psów

Pokazuje 1 - 24 z 260 elementów

Piłka piszcząca dla psa - najważniejsze zalety:

  • piłeczki wykonane z bezpiecznych tworzyw,
  • zabawki wydające przyjemne dźwięki - urozmaicą każdą zabawę,
  • niezastąpione podczas szkolenia - pies uczy się emitowanych dźwięków,
  • dostępne w wielu rozmiarach, kolorach i kształtach,
  • doskonałe do zabaw bez względu na porę roku,
  • gwarantują wiele godzin wspaniałej zabawy dla pupila i jego właściciela.

Piłki na sznurku dla psa

W tej kategorii znajdziesz również starannie wyselekcjonowaną ofertę, obejmującą piłki dla psa na odpowiednio długim i wytrzymałym sznurku. Wszystko po to, aby codzienna zabawa lub nauka aportowania przebiegały w doskonałej atmosferze. Piłka na sznurku to propozycja dedykowana małym psom oraz wszystkim tym pupilom, które oczekują czegoś więcej niż tylko beztroskiej zabawy. Produkt może stać się w rękach właściciela specjalistycznym narzędziem treningowym, które pomoże rozwijać koordynację ruchową psa, doskonalić jego naturalne zdolności oraz pobudzać do aktywności fizycznej, co ma niebagatelne znaczenie - szczególnie w przypadku psów po kastracji lub ras posiadających tendencję do przybierania na wadze.

Jesteśmy przekonani, że mając do wyboru kilkadziesiąt produktów, każdy z właścicieli znajdzie idealne piłeczki dla swoich psów. Wszystkie zabawki z naszej oferty posiadają niezbędne certyfikaty i atesty, dzięki czemu zabawa nimi będzie dla Twojego zwierzęcia nie tylko przyjemna i beztroska, ale również w pełni bezpieczna i komfortowa. Produkty takie jak piłka tenisowa na sznurku lub piszczące piłki dla psa pobudzą do aktywności nawet największych miłośników kanapowego lenistwa!

Dostępne są również produkty świecące w ciemności, dzięki czemu beztroskie harce mogą trwać w nieskończoność, oraz te z przestrzenią na smakołyki, za których pomocą czworonóg zwiększy swój spryt i inteligencję, a także poprawi kondycję zębów. Ponadto opiekunom futrzanych przyjaciół polecamy specjalne wyrzutnie, które nie nadwyrężą Twojego barku czy nadgarstka. Sprawdźcie sami, jak piszczące odsłony klasycznych, okrągłych zabawek, potrafią dostarczyć niezmierzonej radości Waszym pupilom!