Piłki dla psa

Dlaczego Twój pupil nie mógłby trenować piłki nożnej, gry w rugby czy tenisa, jednocześnie aportując? Za pomocą rozmaitych piłek od takich producentów, jak Kong, Chuckit!, Petstages, Trixie czy Bionic wszystko jest możliwe. Kauczukowa z ultradźwiękami, zabawka do ciągnięcia wykonana z połączenia piłki tenisowej i sznurka, gryzak imitujący piłkę do rugby, a może jej piszcząca wersja, pobudzająca psa do rozrywki? Piłka na sznurku do gwarancja dobrej zabawy dla Twojego psa! To nie wszystko!

Piszczące piłki

Wszystkie dostępne w tej kategorii piłki oraz zabawki dla psów wykonane zostały w sposób solidny, z zastosowaniem najlepszych gatunkowo materiałów, dzięki czemu są one nie tylko bezpieczne dla Twojego czworonożnego przyjaciela, ale dodatkowo, stymulują jego prawidłowy rozwój fizyczny. Piszcząca piłka dla psa z wypustkami delikatnie masuje dziąsła i podniebienie pupila w trakcie zabawy, poprawiając ich ukrwienie i ułatwia codzienną troskę o stan jamy ustnej psiaka. Warto zwrócić również uwagę na fakt, iż większość zabawek z tej kategorii dostępna jest w różnych rozmiarach, dostosowanych do wieku, rasy i wielkości psa. Wszystko po to, abyś mógł wybrać piłeczkę idealnie dopasowaną do potrzeb i możliwości Twojego pupila. Proponowana przez nas kolekcja, obejmująca piłeczki do aportowania, będzie wartościowym uzupełnieniem treningowej oferty, doskonale sprawdzając się podczas różnego rodzaju szkoleń i wspólnych zabaw w domu, ogrodzie lub w parku.

Pokazuje 1 - 24 z 143 elementów

Piłka piszcząca dla psa - najważniejsze zalety:

  • piłeczki wykonane z bezpiecznych tworzyw,
  • zabawki wydające przyjemne dźwięki - urozmaicą każdą zabawę,
  • niezastąpione podczas szkolenia - pies uczy się emitowanych dźwięków,
  • dostępne w wielu rozmiarach, kolorach i kształtach,
  • doskonałe do zabaw bez względu na porę roku,
  • gwarantują wiele godzin wspaniałej zabawy dla pupila i jego właściciela.

Piłki na sznurku dla psa

W tej kategorii znajdziesz również starannie wyselekcjonowaną ofertę, obejmującą piłki dla psa na odpowiednio długim i wytrzymałym sznurku. Wszystko po to, aby codzienna zabawa lub nauka aportowania przebiegały w doskonałej atmosferze. Piłka na sznurku to propozycja dedykowana małym psom oraz wszystkim tym pupilom, które oczekują czegoś więcej niż tylko beztroskiej zabawy. Produkt może stać się w rękach właściciela specjalistycznym narzędziem treningowym, które pomoże rozwijać koordynację ruchową psa, doskonalić jego naturalne zdolności oraz pobudzać do aktywności fizycznej, co ma niebagatelne znaczenie - szczególnie w przypadku psów po kastracji lub ras posiadających tendencję do przybierania na wadze.

Jesteśmy przekonani, że mając do wyboru kilkadziesiąt produktów, każdy z właścicieli znajdzie idealne piłeczki dla swoich psów. Wszystkie zabawki z naszej oferty posiadają niezbędne certyfikaty i atesty, dzięki czemu zabawa nimi będzie dla Twojego zwierzęcia nie tylko przyjemna i beztroska, ale również w pełni bezpieczna i komfortowa. Produkty takie jak piłka tenisowa na sznurku lub piszczące piłki dla psa pobudzą do aktywności nawet największych miłośników kanapowego lenistwa!

Dostępne są również produkty świecące w ciemności, dzięki czemu beztroskie harce mogą trwać w nieskończoność, oraz te z przestrzenią na smakołyki, za których pomocą czworonóg zwiększy swój spryt i inteligencję, a także poprawi kondycję zębów. Ponadto opiekunom futrzanych przyjaciół polecamy specjalne wyrzutnie, które nie nadwyrężą Twojego barku czy nadgarstka. Sprawdźcie sami, jak piszczące odsłony klasycznych, okrągłych zabawek, potrafią dostarczyć niezmierzonej radości Waszym pupilom!