Piłki dla kotów

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Idealna zabawka również dla kota

Przyjęło się, że to psy stanowią grupę zwierząt, które najchętniej bawią się różnego rodzaju piłeczkami. Tymczasem koty równie chętnie sięgają po zaprojektowane specjalnie dla nich okrągłe gadżety, beztrosko bawiąc się nimi przez wiele godzin. Piłka jako zabawka dla kota ma szereg zalet, takich jak:

  • przyjemny, miękki kształt, który koty uwielbiają,
  • barwne, oddziałujące na wyobraźnię kolory,
  • możliwość doskonalenia swoich łowieckich instynktów,
  • stymulowanie aktywności fizycznej – ważne szczególnie dla kotów, które większość czasu spędzają na kanapie,
  • grzechotki, piórka, myszki i wiele dodatkowych gadżetów, które urozmaicają zabawę,
  • brak nudy – pupil nie będzie niszczył mebli ani butów,
  • odpowiedź na naturalną potrzebę ruchu i aktywności fizycznej.

Piłka dla kota – jak wybrać?

Wybór idealnej piłki dla swojego kota może być wyzwaniem, z uwagi na konieczność dopasowania produktu do potrzeb pupila. Wielkość, kształt i kolor piłki powinny odpowiadać kocim upodobaniom, warto w tym celu obserwować, które kolory najbardziej interesują pupila podczas zabawy w domu lub w ogrodzie. Dodatkowo warto sprawdzić, jak kot reaguje na dźwięki – jeśli się ich nie boi, możesz kupić mu piłeczkę z grzechotką lub jedną z wielu piszczących zabawek. Z kolei dla najbardziej łownych kotów, idealna będzie piłka w kształcie myszki, która pomoże zaspokoić instynkt wytrawnego łowcy.

Sprawdź naszą ofertę i zamów piłkę dla swojego kota, sprawiając mu mnóstwo frajdy i zapewniając wiele godzin beztroskiej zabawy. Możesz być pewien, że nawet podczas Twojej wielogodzinnej nieobecności, pupil nie będzie się nudził, przez co nie przyjdą mu do głowy pomysły niszczenia mebli czy innych domowych sprzętów. Piłka będzie również pomysłem na wspólną, udaną zabawę dla kota i właściciela.