Karmy bezglutenowe dla psów

Pokazuje 1 - 24 z 228 elementów

Josera – bezpieczny wybór dla psa

Mimo swojej stosunkowo krótkiej działalności w branży, marka Josera zdołała zdobyć sobie uznanie europejskich opiekunów oraz hodowców psów. Firma została założona w Niemczech w 1963 roku, jednak dopiero 25 lat później rozpoczęła produkcję karmy dla domowych pupili, wcześniej działając w innym sektorze. W podobnym okresie została utworzona Fundacja Erbacher Stiftung, której zadaniem było opracowywanie kolejnych formuł specjalistycznego jedzenia dla pupili, także w wersji bezglutenowej.

W naszym sklepie oferujemy wyborne produkty Josera, przeznaczone dla psa nietolerującego białka pszennego. Karma dostępna jest w wielu wariantach, dedykowanych pupilom starszym, drobnym rasom i mini, rasom dużym czy szczeniętom. Z ich pomocą można doskonale zbilansować posiłek czworonoga, zapewniając mu kompleks niezbędnych minerałów i mikroelementów. Jednocześnie produkty są całkowicie bezglutenowe, dlatego można je bezpiecznie podawać podopiecznym z silnymi alergiami, nie tylko tym o wrażliwym układzie pokarmowym.

Taste of the Wild – karmy bezglutenowe

Amerykańska marka Taste of the Wild została założona przez rodzinę hodowców psów, która zniechęcona złą jakością komercyjnej karmy, postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Aby produkt był jak najlepiej dostosowany do potrzeb żywieniowych czworonogów, marka zatrudniła wybitnych ekspertów z dziedziny weterynarii, którzy opracowali zdrowe i smaczne wyroby bezglutenowe dla domowych pupili. Naukowcy dołożyli wszelkich starań, aby każdy wyrób Taste of the Wild był możliwie najbardziej zbliżony do pokarmu, jaki spożywali przodkowie psa domowego.

W naszym katalogu produktów bezglutenowych nie mogło zabraknąć tej wyśmienitej marki, która dostępna jest w wielu odsłonach. Pacific Stream bazuje na mięsie wędzonego łososia, High Prairie to mieszanka pieczonego bizona oraz dziczyzny, Wetlands wyprodukowano z najlepszego gatunkowo mięsa dzikiej kaczki, a Pine Forest powstało na bazie mięsa ze zwierząt leśnych. Karmy Taste of the Wild dostępne są w wersji mokrej oraz suchej, dlatego z ich pomocą można łatwo zaspokoić potrzeby żywieniowe pupila.

Empire – karmy bezzbożowe

Kolejnym producentem w naszej kategorii bezglutenowej jest Empire, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród polskich opiekunów. Marka od samego początku swej działalności specjalizowała się w produktach wolnych od zbóż, dlatego każda jej karma będzie odpowiednia dla czworonożnego alergika. Jednak oferta firmy nie jest tylko przeznaczona dla psów nietolerujących glutenu, także zdrowe zwierzęta zyskają na diecie opartej na tych ekskluzywnych wyrobach.

Produkty marki Empire podzielone są na kilka serii tematycznych, z których każda jest bezglutenowa. Puppy Growth to najlepsza pozycja dla dorastających szczeniąt, gwarantująca im prawidłowy rozwój. Adult Daily to pełnoporcjowa karma dla dorosłych osobników różnych ras, której wyborny smak przypadnie do gustu największym niejadkom. Firma nie zapomniała także o potrzebach seniorów, opracowując dla nich osobną linię Senior Balanced. Każda z serii dostępna jest w dwóch kategoriach wagowych: dla psów drobnych oraz tych o wadze powyżej 25 kg.

Arion – karma premium dla psa

Opiekunowie pragnący zapewnić swojemu pupilowi najlepszą dietę na co dzień, chętnie sięgają po produkty Arion. Ta belgijska marka już od lat tworzy własne, opatentowane formuły karm specjalistycznych, wśród których dużo miejsca zajmują wyroby bezglutenowe. Firma stawia na innowacyjne rozwiązania, dlatego stworzyła specjalny ośrodek badawczy, w którym zebrano wielu wybitnych naukowców z dziedziny weterynarii. Mimo swej doskonałej jakości, produkty Arion nie są zbyt drogie, dlatego ich popularność wśród opiekunów psów nieustannie rośnie.

Seria bezglutenowa Arion dostępna jest w wielu wyśmienitych wersjach smakowych, które będą prawdziwą ucztą dla podniebienia pupila. Zamiast białka pszennego w karmach wykorzystano ryż oraz zielony groszek, natomiast bazę stanowią specjalnie wyselekcjonowane mięsa oraz podroby. Produkt oferujemy w ekonomicznych, kilkukilogramowych opakowaniach, które nawet w przypadku większego psa wystarczą na dłużej.

Royal Canin – seria bezglutenowa

Ta kultowa marka francuska już od ponad połowy wieku dostarcza psom na całym świecie doskonale zbilansowane pożywienie, także w wersji bezglutenowej. Jej historia zaczęła się na południu Francji, gdzie swoją praktykę weterynaryjną prowadził Jean Cathary. Lekarz szybko zauważył, że wiele problemów zdrowotnych zwierząt można wyleczyć za pomocą prawidłowo skomponowanej diety. W 1968 roku opracował on pierwszą karmę, która odniosła ogromny sukces wśród lekarzy weterynarii oraz hodowców.

Royal Canin Hypoallergenic to bezglutenowa seria weterynaryjna marki. Została ona opracowana z myślą o zwierzętach wrażliwych, które mają problemy z trawieniem glutenu oraz białek wielu innych zbóż. Jednocześnie karma zapewnia kompleks składników odżywczych niezbędnych psu do funkcjonowania. Produkt dostępny jest w kilku smakach oraz gramaturach.