Klatki dla psów do domu i transportu

Pokazuje 1 - 24 z 36 elementów

Kojec dla psa - komfort dla zwierzaka i właściciela

Nawet jeżeli trzymasz swojego czworonoga w domu, warto zapewnić mu przestrzeń, która będzie należeć tylko do niego. Taką funkcję pełnią klatki oraz kojce dostępne w naszej ofercie. To bezpieczne miejsce, w którym Twój pies będzie mógł się wyciszyć, traktując je jako swoje legowisko. Dodatkowo możesz zamknąć go w nim, jeżeli sytuacja wymaga tego, by nie poruszał się akurat swobodnie po całym domu czy mieszkaniu. Na przykład, gdy czworonóg ma zapędy do niszczenia rzeczy, a Ty musisz gdzieś na chwile wyjść. W naszej ofercie znajdziesz bardzo duży wybór różnorakich kojców dla psa. Polecamy między innymi klatki produkcji MidWest. Posiadamy bardzo wiele różnych rozmiarów, które pozwolą Ci na idealne dopasowanie modelu do wymiarów Twojego czworonoga. W opisach znajdziesz wyszczególnione poszczególne rasy, dla których dany produkt jest odpowiedni. Oferowane przez nas kojce dla psów są składane, więc możesz wygodnie przenosić je z miejsca na miejsce i nawet zabierać w podróże. Dzięki zastosowaniu tworzyw sztucznych w konstrukcji bardzo łatwo utrzymać je w czystości. Nie musisz się martwić też o zarysowania podłogi, bo klatki z naszego asortymentu wyposażone są w gumowe nóżki, które zabezpieczają podłoże przed zniszczeniem.

Kojec dla szczeniaka dla większego bezpieczeństwa

Kojce przydają się także w przypadku młodych psów, dlatego bardzo chętnie korzystając z nich profesjonalni hodowcy. Pozwalają na lepszy nadzór nad szczeniakami. Przekonasz się sam, że Twój piesek wraz z wiekiem będzie traktował klatkę jako jedno ze swoich ulubionych miejsc i chętnie w niej spał oraz znosił do niej swoje zabawki. Kojce dla szczeniaka z naszej oferty nie muszą być sezonowym zakupem, który szybko przestanie być użyteczny. Możesz wybrać modele, które odpowiadają wymiarami dorosłym psom i podzielić je, póki szczeniak do nich nie dorośnie. Sprawdź klatki, które posiadają tak zwany „panel dziecięcy”, który możesz swobodnie przesuwać i w końcu wyjąć, kiedy będzie już zupełnie niepotrzebny.

Wygodne transportery na podróż lub wizyty u weterynarza

Jeżeli zabierasz ze sobą zwierzęta na wakacje albo często podróżujesz z nimi samochodem, warto zastanowić się też nad wyposażeniem w przenośny transporter. Jeżeli przyzwyczaisz swojego pupila do kojca dla psa, nie będziesz mieć problemu z nauczeniem go korzystania również z tego udogodnienia. Posiadamy w naszej ofercie aluminiowe, wytrzymałe transportery przeznaczone do bagażnika auta. Dzięki ich stosowaniu będziesz mieć pewność, że Twój czworonóg ma bezpieczną i komfortową przestrzeń dla siebie na czas podróży. Unikniesz także niebezpiecznego poruszania się zwierzaka po samochodzie w trakcie jazdy. W naszym asortymencie posiadamy też miękkie wkładki do transporterów, które poprawią wygodę Twojego pupila. Sprawdź również pozostałe nasze produkty z kategorii kojców dla psów i szczeniaków!