Drzwiczki dla kotów

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Klapki dla kotów - praktyczne i jakościowe 

Posiadanie zwierzaka to duża odpowiedzialność, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by ułatwić sobie nieco związane z tym obowiązki. Możesz zrobić to przy pomocy drzwiczek dla kotów, które zakupisz w naszym sklepie. 

Sprzedawane w naszym sklepie klapki do drzwi dla kota wykonane są z materiałów wysokiej jakości. Wpasują się doskonale nie tylko w drewniane drzwi, ale także w metal, szkło czy nawet ceglane ściany. W zależności od modelu mogą być przystosowane do użytku wewnętrznego, jak i prowadzić na zewnątrz. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami i przeczytania opisów zamieszczonych pod poszczególnymi egzemplarzami wejść dla kota. 

Zakup drzwiczek dla kota - na co zwrócić uwagę?

Przede wszystkim dopasuj wejście dla kota do rozmiarów swojego zwierzaka. Drzwiczki są dostępne na naszej stronie w wielu wymiarach. W specyfikacji zamieszczonej na podstronach produktowych znajdziesz więcej informacji na temat tego, do jak dużych zwierząt nadają się poszczególne egzemplarze.  Z pewnością nie będziesz mieć problemu z doborem odpowiednich. 

Kupując klapkę do drzwi dla kota, dobierz jej funkcjonalność pod własne oczekiwania i warunki panujące w Twoim domu. W przypadku drzwiczek zewnętrznych warto upewnić się, że wyposażone są w system antyprzeciągowy. Zwróć też uwagę, w jaki sposób działają załączone do wejścia blokady. Zaawansowane modele można nie tylko otwierać i zamykać, ale na przykład też wymuszać ruch tylko w jedną stronę. 

Jak zamontować klapkę dla kota?

Wiele zależy od modelu drzwiczek dla kotów, które kupiłeś. W większości przypadków, jeżeli posiadasz odpowiednie narzędzia takie jak wycinarka, możesz przeprowadzić montaż samodzielnie. W specyfikacji produktu znajdziesz dokładne wymiary otworu, który musisz stworzyć. Samo umocowanie może polegać na wklejeniu lub wkręceniu klapki. 

Nie zachęcamy do samodzielnego montażu wejść dla kota przeznaczonych do szyb. Jest to bardziej skomplikowane i może skończyć się zniszczeniem powierzchni, w której ma powstać otwór. W tym przypadku warto wynająć szklarza. 

Gdzie najlepiej zamontować drzwiczki dla kota?

Wszystko zależy od Twojego zapotrzebowania. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia i specyfika modelu drzwiczek dla kotów, które zakupisz w naszym sklepie. Jeżeli posiadasz zwierzaka wychodzącego, możesz umieścić klapkę w drzwiach wejściowych. Dzięki temu nie będziesz musiał odrywać się od swoich zajęć za każdym razem, kiedy Twój pupil będzie chciał wejść do środka lub wyjść na zewnątrz. 

Świetnym rozwiązaniem jest umieszczeni klapki w drzwiach do pomieszczenia, w którym znajduje się kuweta. Możesz też umieścić wejścia dla kota w dowolnej ścianie, dzięki czemu zyska on większą swobodę w poruszaniu się po mieszkaniu. Tego rodzaju akcesoria montowane są również w szybach i drzwiach prowadzących na balkon (pamiętaj o jego prawidłowym zabezpieczeniu) 

Sprawdź też drzwiczki dla kotów, które możesz zamontować w meblach. Dzięki temu utworzysz dla niego zmyślne zakamarki, w których będzie mógł cieszyć się spokojem.