Kuwety dla kota

Pokazuje 1 - 24 z 159 elementów

Koty to bardzo inteligentne zwierzaki i same chętnie dbają o swoją czystość. Dlatego kuwety dla kota to doskonała inwestycja, z której te będą bardzo chętnie korzystać. W naszym sklepie znajdziesz bardzo bogaty asortyment w tej kategorii. Dzięki temu nie będziesz mieć problemów z wybraniem produktu, który w stu procentach spełnia zarówno oczekiwania Twoje, jak i Twojego futrzanego pupila. Oferowane przez nas kuwety dla kota posiadają szereg udogodnień. Niektóre modele są wyposażone w specjalistyczne filtry, które pomagają zniwelować brzydki zapach wydobywający się z ich wnętrza. Kuwety wykonane są z wysokiej jakości, wytrzymałego plastiku, dzięki temu charakteryzują się bardzo długą żywotnością. Bardzo łatwo utrzymać ich powierzchnie w czystości, dlatego nie będziesz mieć żadnych problemów z brudem i nieestetycznym wyglądem. Posiadamy w ofercie także specjalnie wyprofilowane kuwety dla kota, które można dopasować na przykład do narożnika pomieszczenia. Dzięki temu nie rzucają się one bardzo w oczy i nie przeszkadzają w codziennym użytkowaniu mieszkania.

Otwarta czy zamknięta kuweta dla kota - którą wybrać?

W naszym sklepie możesz kupić różne rodzaje kuwet dla kota. Które z nich są najlepsze? Każde rozwiązanie ma swoje plusy i wiele zależy od osobistych preferencji zarówno właściciela, jak i zwierzaka. Otwarte kuwety są bardzo komfortowe, zwłaszcza dla większych kotów, gdyż nie ograniczają ich ruchów ścianami. Dzięki temu Twój pupil może się swobodnie obracać i przybrać najwygodniejszą dla siebie pozycję. Nie zajmują też dużo miejsca i są tanie. Niestety, nie są wyposażone w żadne systemy filtracyjne, przez co nie chronią przed przykrymi zapachami. Dodatkowo otwarte kuwety dla kota pozostawiają wszystko na widoku, więc średnio wkomponowują się w otoczenie. Łatwo też wysypać z nich żwirek, więc wymagają również dbania i regularnego sprzątania ich okolicy. Kuwety zamknięte eliminują wszystkie wymienione wyżej wady otwartych odpowiedników. Często wyposażone są w filtry i pochłaniacze brzydkich zapachów. Tego rodzaju akcesoria możesz zakupić też osobno w naszym sklepie. Dzięki temu przykre aromaty są zatrzymywane we wnętrzu kuwety i nie zasmradzają pomieszczeń. Zamknięte kuwety dla kota posiadają jednak także wady. Zajmują dużo więcej miejsca, a ich czyszczenie jest bardziej czasochłonne. Dodatkowo niektóre koty mogą nie czuć się swobodnie przy wchodzeniu do tego rodzaju kuwet.

Ilość kotów, a ilość kuwet

Koty bardzo cenią sobie czystość. Nie będą korzystać z kuwet, w których pozostawiony został zapach innego zwierzęcia. Dlatego zalecamy zaopatrzenie się w przynajmniej jedną kuwetę na każdego kota, którego posiadasz. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że każdy zwierzak będzie załatwiał się w przeznaczonym do tego miejscu, a nie na podłogę. W naszej ofercie znajdziesz różne typy kuwet w korzystnych cenach, więc nie będziesz mieć problemu z dobraniem ich nawet dla całego stadka kotów!