Legowiska dla kotów

Pokazuje 1 - 24 z 183 elementów

Legowisko – miejsce odpoczynku dla kota

Jeśli jesteś właścicielem kota, z całą pewnością wiesz, że leniuchowanie i spanie należą do ulubionych czynności futrzaków. By zapewnić pupilowi komfortowe i bezpieczne miejsce do odpoczynku, sięgnij po starannie wykonane legowisko. W tej kategorii przygotowaliśmy duży wybór produktów stworzonych z myślą o mniejszych i większych zwierzętach. Najwyższej jakości materiały oraz wykończenie z dbałością o najmniejsze detale sprawiają, że leżanka to idealny wybór nawet dla najbardziej wymagającego kota. Jeśli Twój towarzysz jest dość duży, możesz zdecydować się na wygodną, funkcjonalną kanapę z dwustronną wyjmowaną poduszką. W przygotowanym przez nas asortymencie znajdziesz także niejedno miękkie łóżeczko dla kota, które wielkością i wygodą zachęca nie tylko do spania, ale także do zabawy. Dzięki sprytnie zaprojektowanym konstrukcjom Twój pupil będzie mógł użytkować posłanie na dwa sposoby – zarówno kiedy jest złożone, jak i rozłożone.

Jak wybrać idealne posłanie dla kota?

Zanim dokonasz zakupu odpowiedniego łóżka dla kota, postaraj się przede wszystkim sprecyzować potrzeby swojego pupila. Zwróć uwagę w szczególności, w jakim miejscu Twój futrzak najczęściej się wyleguje. Jeśli najchętniej spędza czas na podłodze czy na krześle, wówczas możesz wybrać twardsze legowisko. Jeżeli natomiast najczęściej widujesz go na kanapie czy fotelu, posłanie powinno być miękkie oraz przytulne. Poza poduszkami i kanapami bardzo popularne są leżanki dla kotów przeznaczone do zamontowania na drapaku. Zazwyczaj mają one miękkie wypełnienie oraz zapinany pokrowiec, który w każdej chwili można zdjąć i wyprać. Jeśli Twój towarzysz jest zwierzęciem spokojnym, ceni sobie zaciszne miejsca i chętnie chowa się do niewielkich otworów, możesz podsunąć mu spanie w domku wykonanym z pluszu, czyli w tzw. budce. Tego rodzaju legowisko pozwoli pupilowi schronić się przed burzą w nocy, zjeść spokojnie posiłek czy po prostu odpocząć po stresującym wydarzeniu. Zapewni też futrzakowi więcej prywatności.

Legowisko dla kota na kaloryfer, parapet

Chociaż kot do spania może wykorzystać praktycznie każde miejsce, warto sprawić mu wygodne i miękkie łóżko. W kolekcji dostępnej na Swiat-pupila.pl prezentujemy szeroki wybór legowisk dla kotów wykonanych z dbałością o najmniejsze szczegóły, wśród których z całą pewnością znajdziesz odpowiednie łóżeczko dla swojego futrzaka. Spośród wielu różnorodnych posłań możesz wybrać nie tylko miękką pufę czy poduszkę, na której Twój ukochany zwierzak będzie mógł wylegiwać się do woli. Ciekawą propozycją są także legowiska przeznaczone do zainstalowania na kaloryferze czy parapecie, które pozwalają kociakom obserwować ptaki za oknem lub po prostu nic nie robić, wylegując się w przyjemnym cieple. Tego rodzaju posłania mają w wyposażeniu regulowane wieszaki, które pozwalają na dostosowanie hamaku praktycznie do każdego typu grzejnika. Korzystając z przytulnych legowisk, zwierzę będzie pozostawać mniej sierści na Twoich ulubionych meblach.