Przysmaki i smakołyki dla kotów i kociąt

Pokazuje 1 - 24 z 268 elementów

Przysmaki dla kota - idealne urozmaicenie zwierzęcej diety 

Koty są prawdziwymi smakoszami lubiącymi urozmaicenia. Jeżeli chcesz rozpieścić nieco swojego pupila, możesz sięgnąć po sprawdzone przekąski. W naszym sklepie znajdziesz ich bardzo duży wybór. Zachęcamy do sprawdzenia różnego rodzajów przysmaków dla kota, z pewnością wiele z nich posmakuje Twojemu zwierzakowi. Stosowane z umiarem będą wspaniałym wzbogaceniem dla jego codziennej diety.

Ile smakołyków kot może jeść dziennie? Zależy od rodzaju produktu. Ważne jest to, by nie stanowiły one podstawy jego pożywienia, a jedynie jego dopełnienie. Na opakowaniach poszczególnych smaczków producenci zamieszczają informacje na temat normy spożycia, więc nie będziesz mieć żadnych problemów z odpowiedzialnym dawkowaniem. 

Przekąski dla kota możesz wykorzystać między innymi do wszelkiego rodzaju treningów. Ich smak jest idealną motywacją dla zwierzaka do wykonywania sztuczek, zabawy z właścicielem i zachowywania się grzecznie. Kot szybko odkryje związek pomiędzy danym zachowaniem a pyszną nagrodą. Dlatego czym prędzej sprawdź nasze produkty!

Smakołyki dla kota - czy są niezdrowe?

Wbrew powszechnemu przekonaniu, kocie przysmaki wcale nie muszą być szkodliwe dla zwierzaków. Owszem, istnieją takie, które można nazwać zwierzęcymi fast foodami, ale w naszym sklepie znajdziesz też ogrom zdrowych i naturalnych przekąsek. 

Możesz zaopatrzyć się u nas w wartościowe smaczki zawierające na przykład taurynę, która pomaga prawidłowo funkcjonować i rozwijać się układowi nerwowemu. Posiadamy także smaczki dla kota wzbogacone ekstraktem słodowym, który zmniejsza ryzyko wytwarzania się kłaczków w przewodzie pokarmowym zwierzaka. 

Sprzedajemy również różnego rodzaju przekąski dla kota, które są pomocne w utrzymaniu prawidłowej higieny jamy ustnej, wzmacniają zwierzęce zęby i pomagają wyeliminować brzydki oddech. W naszym sklepie nie brakuje też smakołyków, które mają bardzo dobry wpływ na sierść Twojego pupila. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się ze szczegółami dostępnymi w opisach na naszych podstronach produktowych. 

Jakie są rodzaje smakołyków?

Kocie przysmaki dzielą się na wiele rodzajów, które wyróżniają się przede wszystkim formą podania. Warto eksperymentować z różnymi smaczkami, tak by odkryć, które z nich najlepiej będą smakować Twojemu futrzanemu podopiecznemu. 

Do najpopularniejszych produktów kupowanych w naszym sklepie należą smaczki dla kota w formie chrupek. Są bardzo łatwe w dozowaniu i chętnie jedzone przez zwierzaki. W zależności od zawartości mogą charakteryzować się różną zawartością mięsa i witamin. Zachęcamy do sprawdzenia pełnego składu przed dokonaniem zakupu.

Ciekawą alternatywą są smakołyki dla kota w postaci wyciskanej z tubki pasty. Ich ogromną zaletą jest to, że można podawać je zarówno osobno, jak i mieszać z codziennym jedzeniem. Łatwo też ukryć w nich leki, które zwierzak powinien przyjmować. 

To tylko niektóre z rodzajów przysmaków dla kotów. Na naszej stronie znajdziesz też mięsne paluszki, kostki i inne smaczki, które z pewnością podpasują Twojemu pupilowi.