Suche karmy dla kota

Pokazuje 1 - 24 z 398 elementów

Taste of the Wild - w zgodzie z naturą

Jedną z ciekawszych pozycji w naszym zestawieniu jest sucha karma renomowanej marki Taste of the Wild. Firma została założona przez hodowców psów, którzy byli zawiedzeni dostępną ofertą produktów żywieniowych dla domowych pupili. Postawili przed sobą cel, aby opracować specjalną formułę, która byłaby zbliżona do jedzenia spożywanego przez dzikich przodków psów oraz kotów. Opracowywanie nowych wyrobów marka zleciła ekspertom z dziedziny weterynarii, którzy przygotowali wiele interesujących serii pod szyldem Taste of the Wild.

W katalogu naszego sklepu internetowego oferujemy najlepsze produkty tej amerykańskiej marki. Każda sucha karma w asortymencie Taste of the Wild nie zawiera w swoim składzie zboża, dlatego może być podawana kotom mającym problemy z układem pokarmowym. Seria Rocky Mountain to wyborne kawałki suszonego mięsa z wędzonego łososia oraz dziczyzny, wzbogacone witaminami i minerałami. W linii Canyon River znajdziemy podobne komponenty, jednak zamiast dziczyzny, produkt wzbogacono smakowitym pstrągiem.

Karma Royal Canin - wykwintna uczta dla kota

W naszym zestawieniu wyśmienitej karmy suchej dla kota nie mogło zabraknąć produktów Royal Canin. Ta renomowana francuska marka została stworzona na potrzeby zwierząt domowych z problemami zdrowotnymi. Jej założycielem był weterynarz dr Jean Cathary, prowadzący praktykę na południu Francji. W swojej lecznicy przyjmował czworonogich pacjentów cierpiących na tajemnicze alergie skórne, które, jak się okazało, były spowodowane niewłaściwą dietą. Dzięki opracowanej przez Cathary’ego nowej formule pożywienia, psy powróciły do zdrowia, a twórca Royal Canin zrezygnował z praktyki i zajął się rozwojem firmy.

Opiekunowie kotów mają do dyspozycji w naszym sklepie bardzo duży asortyment suchych produktów dla swoich podopiecznych. Oferta Royal Canin podzielona jest na kilka serii, przeznaczonych dla zwierząt o zróżnicowanych potrzebach dietetycznych. Karmy skomponowano z myślą o pupilach rasowych, wysterylizowanych, zmagających się z nadwagą czy innymi zdrowotnymi problemami.

Karma Applaws - najlepsza dla kota

Kolejną wartą uwagi marką pożywienia dla kotów jest Applaws, ciesząca się coraz większym uznaniem wśród opiekunów, hodowców oraz weterynarzy. Chociaż firma istnieje na rynku zaledwie od dekady, to już wyrobiła sobie odpowiednią renomę. To wszystko zasługa jej wyśmienitej karmy suchej oraz mokrej, która wyróżnia się smakiem oraz doskonałym składem. Producent przy opracowywaniu nowych formuł korzysta z najnowszych osiągnięć z dziedziny weterynarii, aby móc zapewnić zwierzętom najlepszą dietę na co dzień.

Produkty Applaws polecane są szczególnie właścicielom czworonogów cierpiących na alergie pokarmowe, skład ich karm jest bowiem całkowicie wolny od zbóż. Dodatkowo w przypadku produktów suchych aż 80% komponentów stanowią składniki odzwierzęce. Oferta podzielona jest na wyroby dla kota dorosłego, po sterylizacji oraz juniora. Każdy z nich wyróżnia się doskonałym smakiem, m.in. kaczki, łososia, kurczaka czy indyka.

Purina - wyśmienita karma sucha

Jednym z najpopularniejszych koncernów zajmujących się produkcją pożywienia dla zwierząt domowych jest bez wątpienia Purina. Ta amerykańska marka jest jednocześnie jedną z najstarszych, została bowiem założona w 1856 roku. Była to pierwsza firma zajmująca się wyrobem karmy suchej, najpierw dla psa, później również dla kota. Nie był to ostatni raz, kiedy Purina przecierała nowe szlaki. W połowie XX wieku wprowadziła do oferty pierwszą na świecie serię ekstrudowaną, która wyróżniała się bardzo długim terminem ważności oraz odpornością na wilgoć.

Obecnie właściciele kotów mogą wybierać wśród wielu ciekawych serii Purina, przeznaczonych dla zwierząt o zróżnicowanych potrzebach żywieniowych. Veterinary Diet to sucha karma stworzona z myślą o pupilach cierpiących na różnego rodzaju choroby. Pro Plan to sztandarowy produkt Purina, stworzony wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych składników. Seria podzielona jest na wyroby dla juniorów, zwierząt dorosłych czy wysterylizowanych.

Suche karmy Josera

Jedną z bardziej godnych uwagi pozycji w naszym asortymencie są karmy suche Josera. Ta niemiecka marka w trakcie kilku dekad działalności zdążyła wypracować sobie renomę w branży. Pierwsze produkty spod jej szyldu trafiły do sprzedaży w 1988 roku, szybko podbijając serca hodowców oraz lekarzy weterynarii. Założyciele Josera chcieli stworzyć najlepsze receptury dla zwierząt domowych, dlatego z końcem XX wieku ufundowali ośrodek badawczy Erbacher Stiftung. W instytucie zebrano wybitnych dietetyków i lekarzy weterynarii, którzy skomponowali wiele znakomitych produktów dla kotów oraz psów.

W ofercie naszego sklepu proponujemy doskonale skomponowane karmy suche Josera, które dostępne są w bardzo przystępnych cenach. W każdym opakowaniu można znaleźć starannie wyselekcjonowane składniki odzwierzęce z niewielkim dodatkiem roślinnych. Wszystkie wyroby Josera to prawdziwa uczta dla podniebienia kota, który będzie się nimi raczył z przyjemnością.