Metody płatności

1. Płatność DotPay - Zapłata on-line

Czym jest Zapłata z DotPay?

To usługa, dzięki której klienci Świat Pupila mogą szybko uregulować należności za swoje zakupy w sklepie swiat-pupila.pl. Zapłata on-line działa we współpracy z DotPay.pl.

Dlaczego warto korzystać z płatności z DotPay?

 • Minimalizujesz ryzyko podszycia się pod ProLine innej strony WWW.
 • Twój numer rachunku bankowego, karty kredytowej oraz inne informacje finansowe nie są przekazywane ProLine, możesz doceniać bezpieczeństwo transakcji w każdym momencie.
 • Wygodnie wybierasz sposób zapłaty dopasowany do Twoich potrzeb, nie musisz nawet mieć konta w banku.
 • Szybko i niezwłocznie dowiadujesz się o wpłacie swoich pieniędzy do ProLine.
 • Płacisz od razu po zakupie i szybciej otrzymujesz zakupione towary!
 • Zapłata z DotPay korzysta z bezpiecznego połączenia SSL - dzięki temu wszystkie informacje, które przekazujesz, są szyfrowane, a tym samym chronione przed dostępem i odczytaniem przez osoby niepowołane.

Bezpieczeństwo gwarantuje - DotPay

DotPay to szybkie, bezpieczne i proste metody zapłaty za towary oraz usługi oferowane w Internecie, tak aby klienci odczuwali pełen komfort i wygodę.

DotPay to lata doświadczeń, poparte profesjonalnym zapleczem technicznym oraz prawnym pozwalają na profesjonalną, bezkonkurencyjnę obsługę płatności internetowych.

Podczas składania zamówienia zostajesz skierowany na strony firmy DotPay, która obsługuje płatności kartami w sklepie ProLine. Tam zostaniesz poproszony o podanie swoich danych. Połączenie z stroną DotPay.pl jest szyfrowane i 100% bezpieczne. Dane karty trafiają bezpośrednio do Twojego banku i nie są przechowywane w innym miejscu!

Metody Płatności

 • Karty płatnicze
 • Szybkie przelewy online
 • Płatności gotówkowe
 • Płatności mobilne
 • PayPal
 • BLIK
 • Raty online

Schemat transakcji

 • Na niniejszej stronie znajdują Państwo informacje na temat wygodnych sposobów zapłaty oferowanych razem z Dotpay
 • Podczas realizaci zamówienie dokonują Państwo wyboru typu sposobu zapłaty
 • Po wysłaniu zamówienia, zostaną Państwo przekierowani do strony logowania swojego banku lub Centrum Autoryzacji Kart
 • Ostatnią czynnością jest obciążenie rachunku bankowego lub też karty płatniczej/kredytowej
 • Beneficjentem wpłaty w przypadku każdej płatności jest konto "Dotpay"
 • Zapłata niemalże natychmiast będzie dostępna dla sklepu ProLine co znacząco przyspieszy realizację Państwa zamówienia
 • Nad prawidłowym przebiegiem płatności czuwają specjaliści, a także profesjonalny Dział Obsługi Klienta

Jeżeli płatność DotPay z jakichś powodów się nie powiedzie, możesz ją ponowić. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto i klikniesz w zakładkę "Histora zamówień" oraz  "Szczegóły".

         Schemat_platnosci_sklepy.png

2. Płatność imoje

iMoje_kolor.png

Za zakupy można zapłacić przez imoje. imoje to pierwsze płatności online dla sklepów internetowych w Polsce dostarczane przez bank. Za ich sprawne działanie odpowiada ING Bank Śląski, a bezpieczeństwo potwierdza certyfikat PCI DSS. W ramach płatności imoje Klient ma do wyboru zapłatę przelewem online z konta bankowego, kartę kredytową (Visa, Mastercard, iners Club) lub BLIK-iem.

3. Kup z Twisto teraz, zapłać w ciągu 21 dni !

Twisto

Czym jest Twisto?

Twisto płaci za Twoje zakupy i pozwala Ci sprawdzić je zanim faktycznie zdecydujesz czy produkt Ci się podoba. Nasze płatności pomogą Ci też zapłacić za Twoje zakupy jeżeli chwilowo zabraknie Ci na nie środków. Na podstawie informacji, które pozostawiasz w sklepie robiąc swoje zakupy nasze algorytmy weryfikują Twoją wiarygodność i przyznają Ci pewien limit, do którego Twisto może zapłacić za Twoje zakupy. Za ten proces odpowiada nowoczesny silnik "NIKITA", wykorzystujący technologię Big Data.

Ile kosztuje mnie korzystanie z Twisto?

Jeśli wpłacisz na konto Twisto należność za swoje zakupy w ciągu 21 dni od dokonania transakcji, Twisto świadczy usługę zupełnie za darmo! Jeśli będziesz chciał/a zapłacić za swoje zakupy później niż przed upływem 21 dni do transakcji zostaną doliczone odsetki ustawowe (dokładną tabelę opłat znajdziesz na https://www.twisto.pl/). Będziemy informować Cię o zbliżającym się terminie płatności, aby pomóc Ci spłacić zobowiązanie na czas.

Jakie dane wykorzystuje Twisto?

Twisto korzysta z danych, które i tak pozostawiasz w sklepie robiąc w nim zakupy. Dzięki zaawansowanym technologicznie algorytmom tylko na tej podstawie nasza technologia Big Data jest w stanie określić kwotę limitu na jaką kwotę możesz zlecić Twisto opłacenie zakupów.

 Jak mogę zwiększyć swój limit na transakcje Twisto?

Płatności Twisto na początku pomogą Ci zapłacić za twoje zakupy na kwotę od kilkunastu do kilkuset złotych. Jeśli będziesz spłacał/a należności wobec Twisto na czas Twoja wiarygodność wzrośnie, a nasze algorytmy będa podnosić limit transakcji, które będziesz mógł/mogła realizować poprzez Twisto.

 Co zrobić jeśli nie mogę skorzystać z Twisto?

Jeśli z jakichkolwiek względów nie udało Ci się skorzystać z naszej usługi zostaniesz przekierowany do strony wyboru innych metod płatności. Nic przecież nie może przeszkodzić Ci w dokończeniu zamówienia!

Więcej informacji znajdziesz na www.twisto.pl.

Twisto

4. PayNow - system płatności online od mBanku

Płatność za pomocą szybkich przelewów lub BLIK.

5. Zwykły przelew

Dane do przelewu:

Ectum Mariusz Połatyński
ul. Polna 56
55 - 093 Kiełczów
NIP 665-181-53-38

Konto bankowe:

mBank SA PL 44 1140 2004 0000 3802 8019 5901

W tytule przelewu prosimy o podanie numeru zamówienia

6. Za pobraniem

W naszym sklepie akceptujemy również płatność za pobraniem. Za zamówienie możesz zapłacić bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera. Ta metoda płatności obciążona jest dodatkową opłatą w wysokości 5 zł. Upewnij się, że podany adres oraz dane kontaktowe są prawidłowe.

7. Płatność przy odbiorze w punkcie

W naszym sklepie akceptujemy również płatność gotówką lub kartą płatniczą przy odbiorze w punkcie.

Adresy punktu odbioru:

aleja A. Brücknera 48
51-411 Wrocław
Pon-Pt 9.00-16.00

ul. Polna 56D
55 - 093 Kiełczów
Pon-Pt 17.00-20.00Nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej. Odbiór w punkcie jest możliwy po wcześniejszym uzgodnieniu.